Football Heroes Online

Football Heroes Online

1.1
Editörün Puanı

Virüs Testi

Temiz

Yorum Yap

  • Lisans Ücretsiz
  • İşletim Sistemi Android, Android Tablet
  • Dil İngilizce
  • Üretici
  • Boyut
  • Tarih 1 hafta Önce
  • İndirme Sayısı 112

Dünyanın her yerinden oyuncularla NFL maç yapın.

4/5, Toplam: 1 kişi

Football Heroes Online, Android işletim sistemi kullanan akıllı cep telefonu veya tablet gibi aygıtlarda bedava oynayabileceğiniz online multiplayer Amerikan Futbolu (NFL) oyunudur. Football Heroes Online, bildiğimiz futbol oyunu sanıp, cihazlara yükleyip Amerikan Futbolu oyunu çıktığında hüsrana uğratan bir oyun da diyebiliriz 🙂

Android ortamında Amerikan Futbolu oyunlarına bildiğimiz klasik futbol oyunu kadar rastlamıyoruz. Bilhassa ki hakikat zamanlı online çok oyunculu oynayış tarzı sunan futbol oyununa. Hem akıllı cep telefonu hem de tablette oynanabilen bedava Yüz MegaByte civarında Amerikan futbolu oyunu arıyorsanız denemenizi öneririm.

Amerikan Futbolunun sert yönlerini öne çıkaran Football Heroes Online ‘da, alanda karşımıza çıkan oyuncular dünyanın her yanından gelişigüzel seçilmiş şahıslar olduğu için daha neşeli soluk kesen maçlar meydana geliyor. Footbal Heroes Online ‘ı rakiplerinden ayıran en önemli özellik maç sırasında birbirinden delice hareketler yapabiliyorsunuz. Yüzden fazla hareketi dokunarak, kaydırarak veya sürükleyerek en kolay şekilde yapabiliyorsunuz. Bu arada süper hareketlerin oyunu oynadıkça açılabilir ve kullanılabilir hale geldiğini belirtmeliyim. Bluetooth bağlantısı üzerinden veya  wi-fi bağlantısı üzerinden multiplayer olarak online oynayabilirsiniz. Takımların rengini, ismini hatta logosunu bile kendinize göre özelleştirebiliyorsunuz. Division play modu ile tek başınıza oynayabilir, kupayı kazanabilirsiniz.

Çevrimiçi ligler ve kupa modu da bulunan oyunu görsellerine bakarak değerlendirmeyin derim. Amerikan Futbolunu seviyorsanız ve oynamak istiyorsanız bedava yükleyin.

Football Heroes Online Tanıtım Videosu :
Hasan ÇÖDEK Hakkında

1983 Giresun doğumlu, Elektrik - Elektronik Mühendisi ve HizliinDir.Com Kurucusu

Football Heroes Online İçin Yorum Yap