Firstborn: Kingdom Come

Firstborn: Kingdom Come

1.0.2
Editörün Puanı

Virüs Testi

Temiz

Yorum Yap

  • Lisans Ücretsiz
  • İşletim Sistemi Android, Android Tablet
  • Dil Türkçe
  • Üretici
  • Boyut
  • Tarih 2 sene Önce
  • İndirme Sayısı 60

Muhteşem Senaryosu Ve Heyecan Verici Ortamıyla Dikkat Çeken Bir Strateji Oyunudur.

5/5, Toplam: 1 kişi

Firstborn: Kingdom Come, Android işletim düzenine sahip mobil aygıtlarınızda oynayabileceğiniz muhteşem bir harp oyunu olarak önümüze geliyor. Nitelikli çizgeleri ve muhteşem atmosferiyle dikkat çeken oyunda hakikat vakitli taktiksel mücadeleler veriyorsunuz.

Muhteşem senaryosuyla öne çıkan bir mobil oyun olan Firstborn: Kingdom Come, kendi krallığınızı yükleyip diğer krallıklarla amansız bir mücadeleye gireceğiniz bir mobil oyundur. Ordularınıza önderlik yapabileceğiniz oyunda görkemli stratejik mücadeleler veriyorsunuz. Dünyanın dört bir tarafındaki oyuncularla mücadele ediyorsunuz. Sürükleyici MMO oyunu olarak tarif edebileceğimiz oyunda hakikat vakitli stratejik harplere dahil oluyorsunuz. Diğer oyuncuların topraklarını fethedebileceğiniz oyunda oldukça dikkatli olmanız gerekiyor. Benzersiz kişiliklerle donatılmış olan oyunda değişik ekipmanları da kullanabiliyorsunuz. Birbirinden hususi eşyaları da kullanabileceğiniz oyunda işiniz epeyce zor. Mobil aygıtlarınızda oynayabileceğiniz soluk kesen bir harp oyunu olma niteliği taşıyan oyununun bağımlısı olabileceğinizi söyleyebilirim. Değişik öykülerin de bulunduğu oyunda heyecan verici vazifeleri bitirmeniz gerekiyor.

Geniş kapsamlı bir mobil oyun olma niteliği taşıyan oyunda, benzer vakitte kendi takımınızı yükleyip diğer oyuncularla mücadele etme olanağı da sunuyor. Yüksek nitelikli çizgeleri ve heyecan verici ortamıyla Firstborn: Kingdom Come sizleri bekliyor.

Bu oyunu Android aygıtlarınıza bedava olarak hızlı indirebilirsiniz.

Firstborn: Kingdom Come Android Tanıtım Videosu :

Coşkun Bahtiyar AZİZOĞLU Hakkında

HizliinDir.Com Editörü

Firstborn: Kingdom Come İçin Yorum Yap