Firstborn: Kingdom Come

Firstborn: Kingdom Come

1.0.2
Editörün Puanı

Virüs Testi

Temiz

Yorum Yap

  • Lisans Ücretsiz
  • İşletim Sistemi iPhone (OS), iPad (OS)
  • Dil Türkçe
  • Üretici
  • Boyut 192.00 MB
  • Tarih 2 sene Önce
  • İndirme Sayısı 36

Ordularınızı Yükseltebileceğiniz Soluk Kesen Bir Strateji Oyunudur.

4/5, Toplam: 1 kişi

Firstborn: Kingdom Come, iOS işletim düzenine sahip mobil aygıtlarınızda oynayabileceğiniz süper bir harp oyunu olarak önümüze geliyor. Taktiksel mücadelelere dahil olabileceğiniz oyunda muhteşem bir ortam bulunuyor.

Boş vakitlerinizi değerlendirebileceğiniz muhteşem bir strateji oyunudir. Nitelikli çizgeleri ve sürükleyici ortamıyla önümüze geliyor. Dünyanın her tarafındaki oyuncularla mücadele edebileceğiniz oyunda kendi krallığınızı yükseltmeye çalışıyorsunuz. Sürükleyici bir MMO oyunu olan Firstborn: Kingdom Come, ordularınıza önderlik yapıp yeni birimleri ordunuza ilave edebileceğiniz bir oyun olma niteliği de taşıyor. Diğer oyuncuların topraklarını fethedebileceğiniz oyunda oldukça dikkatli olmanız gerekiyor. Benzersiz kişiliklerle donatılmış olan oyunda değişik ekipmanları da kullanabiliyorsunuz. Birbirinden hususi eşyaları da kullanabileceğiniz oyunda işiniz epeyce zor.

Mobil aygıtlarınızda oynayabileceğiniz soluk kesen bir harp oyunu olma niteliği taşıyan bu oyununun bağımlısı olacaksınız. Geniş kapsamlı bir mobil oyun olma niteliği taşıyan Firstborn: Kingdom Come, benzer vakitte kendi takımınızı yükleyip diğer oyuncularla mücadele etme olanağı da sunuyor. Yüksek nitelikli çizgeleri ve heyecan verici atmosferiyle oyun sizleri bekliyor.

Bu oyunu iOS aygıtlarınıza bedava olarak hızlı indirebilirsiniz.

Firstborn: Kingdom Come iOS Tanıtım Videosu :

Ali VECET Hakkında

HizliinDir.Com Editörü

Firstborn: Kingdom Come İçin Yorum Yap