Final Fantasy XV Demo

Final Fantasy XV Demo

1.0
Editörün Puanı

Virüs Testi

Temiz

Yorum Yap

  • Lisans Ücretsiz
  • İşletim Sistemi Windows
  • Dil İngilizce
  • Üretici
  • Boyut 21000.00 MB
  • Tarih 1 sene Önce
  • İndirme Sayısı 43

Uzun Senelerdir Devam Eden Rol Yapma Serisi Final Fantasy'nin Son Oyunu İçin Yayınlanan Bedava Sınama Versiyonudur.

5/5, Toplam: 1 kişi

Final Fantasy XV Demo, Steam üzerinden bedava olarak indirilebilen Final Fantasy XV’in demo versiyonudur.

İlk olarak 1987 senesinde piyasaya çıkan Final Fantasy serisi, rol yapma oyunlarına değişik bir lezzet getirmiş ve bilhassa Japon oyun severler tarafından çok sevilmişti. Doksanlı senelerin sonuna doğru çıkan Final Fantasy 7 şimdiye kadarki en iyi RPG oyunlarından biri olarak gösterilirken, serinin 2016 senesinde çıkan oyunu Final Fantasy XV de son derece beğeni toplamıştı. Özellikle dizayn mevzusunda çığır açan Final Fantasy, meydana getirdiği alemle öe çıkarken, değişik oynanış yapısı ve öyküsüyle her vakit en sevilen oyunlar arasına girmeyi başarmıştı.

Dünyaya benzeyen bir gezegen olan Eos’ta geçen, Lucis, Accordo, Tenebrae ve Niflheim kültürleri arasında geçen mücadeleleri konu alan Final Fantasy serisi, bugüne kadar çok değişik öykülere mevzu olmuştu. Final Fantasy XV’te bizlere veliaht Noctis Lucis Caelum’un başına gelen olmadık öyküleri konu edinen prodüktörler, bunu becerikli biçimde oyuna uygulayarak, pek çok mükafatı almaya yaraşır da görülmüşlerdi.

Noctis ve 3 dostunun devasa mahluklara karşı verdikleri acımasız mücadelenin yanında ulaşmaya çalıştıkları ana maksadı gördüğümüz oyun boyunca çeşitli serüvenin içerisine atıldığımız Final Fantasy XV’i pc ‘de sınamak için ise Yirmibir GB boyutundaki bu demoyu tercih edebilirsiniz.

Hasan ÇÖDEK Hakkında

1983 Giresun doğumlu, Elektrik - Elektronik Mühendisi ve HizliinDir.Com Kurucusu

Final Fantasy XV Demo İçin Yorum Yap