Files Go

Files Go

Editörün Puanı

Virüs Testi

Temiz

Yorum Yap

  • Lisans Ücretsiz
  • İşletim Sistemi Android, Android Tablet
  • Dil İngilizce
  • Üretici
  • Boyut 5.40 MB
  • Tarih 2 sene Önce
  • İndirme Sayısı 20

Files Go, Google Firmasınca Tasarlanan Bir Android Dosya İdarecisidir.

4.5/5, Toplam: 1 kişi

Files Go, Google firmasınca geliştirilerek kullanıcıların beğenisine sunulan bir dosya idarecisi uygulamasıdır.

Android işletim düzenini kullanan akıllı telefon veya tabletlerinize bedava olarak hızlı indirip yararlanabileceğiniz bir uygulama olan Files Go, mobil aygıtınızda depoladığınız dosyaları tertipli bir biçimde saklamanıza ve bu dosyalara kolaylıkla erişebilmenize olanak tanıyor. Eğer Android telefon veya tabletinizin varsayılan dosya idarecisi gereksinimlerinizi karşılamıyor veya hoşunuza gitmiyorsa Files Go’yu diğer bir seçenek olarak kullanabilirsiniz.

Bu uygulama, tüm dosyalarınızı tek bir yerden denetim etmenize olanak verir. Yalın bir biçimde kurgulanmış uygulamada dosyaları, dosya çeşidine nazaran listeleyebilmektesiniz. Android GO‘ya sahip telefonlar düşünülerek tasarlanmış Files Go düşük RAM ve muameleci kuvvetine sahip telefonlar ve tabletler için ideal bir çare olacaktır. Eğer telefon veya tabletinizde dosyaları açmak, dosyalar arasında geçiş yapmakta güçlük çekiyorsanız bu programı tecrübe edebilirsiniz. Yazılım içinde uygulama önbelleğini temizleme seçeneği de var. Bu sayede telefon veya tabletinizde boş alan oluşturabiliyorsunuz.

Uygulamanın bir diğer kullanışlı niteliği Bluetooth üzerinden kablosuz dosya transferini desteklemesidir. Bu sayede dostlarınıza kolaylıkla dosya gönderip, benzer rahatlıkla dosya alabiliyorsunuz.

Berat KÜÇÜKŞENER Hakkında

HizliinDir.Com Editörü

Files Go İçin Yorum Yap