Favorites Lock Screen

Favorites Lock Screen

1.1
Editörün Puanı

Virüs Testi

Temiz

Yorum Yap

  • Lisans Ücretsiz
  • İşletim Sistemi Android, Android Tablet
  • Dil İngilizce
  • Üretici
  • Boyut
  • Tarih 2 sene Önce
  • İndirme Sayısı 28

Microsoft Firmasınca Android Tabanlı Aygıtlar Için Tasarlanan Bir Çeşit Şahsileştirilebilir Ekran Kilidi Uygulamasıdır.

4/5, Toplam: 1 kişi

Favorites Lock Screen, Microsoft firmasınca Android tabanlı aygıtlar için geliştirilen bir çeşit şahsileştirilebilir ekran kilidi uygulamasıdır.

Akıllı telefonlarınızın kilit ekranlarına, ilgi sahalarınız, dikkatinizi çeken mevzular veya buna benzer şeyler için duvar kağıtları, havadisler, malumat widget’ları gibi şeyler ilave etmek için kullanabileceğiniz Favorites Lock Screen, hepimizin bildiği Microsoft firmasınca yayınlandı. Benzersiz bir kilit ekranı programı olmasının yanında Microsoft Garage Tasarısı olan uygulama, size bir dizi duvar kağıtları sunuyor. Gözde futbolcularınızı, basketçilerinizi ve aktörlerinizi takip etmek isteyip istemediğinize, müzik sembollerini, görünüşlü çekimlerinizi veya sempatik hayvanlarınızı maziden günümüze sunmak isteyip istemediğinizle ilgilenen yazılım, size pek çok şahsileştirme tercihi sunuyor.

Nitelikleri arasında her gün değişen HD duvar kağıtları, çok değişik resimler arasından beğenileni seçme, ekranınıza uygulama kısayolları koyma, parola meydana getirme veya kolaylıkla bildirimleri görme gibi ayrıntılar bulunuyor.

Microsoft firmasınca daha evvel yayınlanan Android ekran kilidi uygulamalarının yanında bir derece aşağı görünse bile size hakikat bir şahsileştirme tecrübesi sunması açısından Favorites Lock Screen, katiyen denenebilir uygulamalardan birisidir.

Sinem ÇÖDEK Hakkında

HizliinDir.Com Editörü

Favorites Lock Screen İçin Yorum Yap