Fallout 76

Fallout 76

1.0
Editörün Puanı

Virüs Testi

Temiz

Yorum Yap

Fallout 76, Bethesda Firmasınca Tasarlanan Ve Yayınlanan, Çok Sevilen Rol Yapma Oyunu Serisinin Multiplayer ile Harmanlanmış Halidir.

5/5, Toplam: 1 kişi

Fallout 76, Bethesda Game Studios firmasınca tasarlanan ve Bethesda Softworks firmasınca yayınlanan, çevrimiçi çok oyunculu action rol yapma oyunu olmasının yanı sıra Fallout serisinin 9. oyunudur.

Bethesda Game Studios firmasının tasarladığı ilk çevrimiçi multiplayer oyunu olmasıyla dikkat çekmeyi başaran Fallout 76, Fallout serisinin de ilk çok oyunculu çevrimiçi yapımı olarak oyun tarihine ismini altın harflerle yazdırıyor. Tek başınıza ya da parti düzeniyle 4 dostunuzla benzer anda oynayabileceğiniz Fallout 76, dedicated sunucular üzerinden oynanabilecek ve oyuna giren her oyuncu gelişigüzel bir sunucuya yerleştirilerek oyun oynamaya devam edecek.

Fallout 76 temelde Fallout serisinde gördüğümüz ve tecrübe ettiğimiz vazifeleri çok oyunculu yana taşıyacak. dostlarınızla beraber kendi bölgelerinizi yapabildiğiniz, vazifelere çıkabildiğiniz ve son Fallout oyunundaki her ayrıntıyı çok oyunculu olarak oynayabildiğiniz Fallout 76, seriye de çok başka bir heyecan getirmiş olacak.

Fallout 76 Düzen İhtiyaçları :
  • CPU: Intel Core i5-2500K 3.3GHz or AMD FX-8320
  • Graphics: Nvidia GeForce GTX 960 2GB or AMD Radeon R9 380
  • RAM: 8GB
  • Windows: Win 7, 8, 8.1, and 10 64 BIT
  • DirectX: Dx 11
  • HDD space: 50 GB
Berat KÜÇÜKŞENER Hakkında

HizliinDir.Com Editörü

Fallout 76 İçin Yorum Yap