Facebook Workplace Chat

Facebook Workplace Chat

0.2.20
Editörün Puanı

Virüs Testi

Temiz

Yorum Yap

  • Lisans Ücretsiz
  • İşletim Sistemi Windows
  • Dil Türkçe
  • Üretici
  • Boyut
  • Tarih 2 sene Önce
  • İndirme Sayısı 50

Bilgisayar İçin Facebook Workplace Chat İle İş Dostlarınızla Sürekli İrtibatta Kalın.

4/5, Toplam: 1 kişi

Facebook Workplace Chat, yalnızca firmaların kullanımına açık sosyal ağ Workplace’i kullanan çalışanlar için hazırlanmış iletişim ve muhabbet uygulamasıdır. Bilgisayar için Workplace Chat’i hızlı indirerek tarayıcınızı açmadan iş dostlarınızla muhabbet edebilirsiniz.

An itibari ile tarayıcı üzerinden kullanımda olan Workplace Chat’e benzer çalışan masaüstü uygulamada iş dostlarınızla yaptığınız konuşmalar, yayınladığınız resim ve videolar orta bölümde mevkilendirilirken, sol bölmeden şahıslarınızla süratlice iletişime geçebiliyorsunuz. Oldukça yalın, çağdaş bir arayüze sahip.

Anlık bildirimler vasıtasıyla iş dostlarınızla sürekli iletişimde kalmanızı sağlayan Facebook Workplace Chat masaüstü uygulamasında monitör paylaşım özelliği de kullanımınıza sunuluyor. Eksi tarafı ekranı tamamıyla paylaşamıyorsunuz. Yalnızca masaüstünde çalışan aşikar bir yazılımı seçebiliyorsunuz. Masaüstünü büsbütün paylaşmak istemeyenler veya duyarlı iş verilerinin, iletişimlerinin ortaya çıkmasını istemeyenler için hoş bir nitelik.

Facebook’un çalışan insanlar için özel olarak hazırladığı muhabbet uygulaması Workplace Chat, şu anda beta evresinde. Tabi ki beta evresi bittikten sonra klasik Facebook uygulamasının da masaüstü versiyonu çıkarılacaktır. Bilgisayar için Workplace Chat’i hızlı indirip kullanabilmeniz için 64-Bit Windows 7 işletim düzenli bir pc ‘ye sahip olmalısınız.

Berat KÜÇÜKŞENER Hakkında

HizliinDir.Com Editörü

Facebook Workplace Chat İçin Yorum Yap