EZ Game Booster

EZ Game Booster

1.6.3
Editörün Puanı

Virüs Testi

Temiz

Yorum Yap

  • Lisans Deneme Sürümü
  • İşletim Sistemi Windows
  • Dil İngilizce
  • Üretici
  • Boyut 16.60 MB
  • Tarih 2 sene Önce
  • İndirme Sayısı 60

Bilgisayarınızın Performansını Yükselterek, Oyunları Daha Iyi Oynamanıza Yarayan Bir Pc Hızlandırma Yazılımıdır.

5/5, Toplam: 1 kişi

EZ Game Booster, gereksiz muameleleri kapatarak ve pc kaynaklarının kullanımını optimize ederek oyun tecrübenizi geliştiren, bir çeşit oyun süratlendirme yazılımıdır.

EZ Game Booster, pc kaynak kullanımını tekrar tertipleyerek ve arkada çalışan ve düzeninizi bozabilecek gereksiz uygulamaları kapatarak, gelişmiş bir oyun tecrübesinin keyfini çıkarmanızı sağlayan bir program parçası olarak isimlendirilebilir. Kara ve mavi tonlarla kurgulanmış yazılımın ana menüsünde iki değişik kısım görünmektedir. Sol panelde, performansı iyileştirmek için erişebileceğiniz kaynak kategorileri bulunurken, sağ kısımda başkalaştırılabilir nitelikler hakkında daha fazla teferruat bulabilirsiniz.

Aracın en ehemmiyetli noktası, arkada çalışan gereksiz muameleleri ve hizmetleri belirlemenize ve onları askıya almanıza yardımcı olmasıdır. Netice olarak muameleciniz, RAM ve ekran kartınızın oynamak istediğiniz bilgisayar oyununda kafi performansı vermediği vaziyetlerde yazılımı deneyebilirsiniz. Buna ek olarak yazılım, ekseriyetle oynadığınız oyunların yüklenmesini ve çalışmasını süratlendirmenizi sağlayan faydalı bir disk bir araya getirme aracı içerir. Bu yazılımın, başkalaştırılabilen ve hasebiyle düzenin performansını artırabilen Windows araçlarına hızla erişmenizi sağlayan faydalı bir kısım bulundurduğunu da belirtmeliyim.

Windows vazife idarecisi, DirectX Teşhis Aracı, Performans İzleyicisi, Oyun Denetleyicileri ve Güç Ayarları, CPU’nuz, EZ Game Booster ile görüntülenebilen ve başkalaştırılabilen başlıklar olarak karşımıza çıkmaktadır. Oyun tecrübenizi yükseltecek bir yazılım arıyorsanız, katiyen bu yazılıma bakmalısınız.

Ali VECET Hakkında

HizliinDir.Com Editörü

EZ Game Booster İçin Yorum Yap