EZ CD Audio Converter

EZ CD Audio Converter

7.0
Editörün Puanı

Virüs Testi

Temiz

Yorum Yap

  • Lisans Deneme Sürümü
  • İşletim Sistemi Win8, Win7, Vista, WinXP,
  • Dil Türkçe
  • Üretici
  • Boyut 23.08 MB
  • Tarih 2 sene Önce
  • İndirme Sayısı 46

Müzik Kaydetme, Seda Dönüştürme ve CD/DVD Yazma Yazılımı

5/5, Toplam: 1 kişi

EZ CD Audio Converter müzik CD’lerinizi kaydedebileceğiniz, seda dosyalarınızda dönüştürme ve meta verilerini tertipleme gibi muameleleri hakikatleştirebileceğiniz, kendi müzik, MP3, veri CD veya DVD’lerinizi meydana getirebileceğiniz çok nitelikli bir müzik dönüştürücü yazılımdır.

UTF-8 destekli bu program içerisinde bulunan üç modül ile ayrı sekmeler altında değişik muameleleri daha basit ve süratli bir biçimde yapmanızı maksatlayarak üretilmiştir.

Audio CD Ripper sahip olduğu yüksek performanslı AccurateCDDA kayıt motoru ile müzik CD’lerinizden kayıt yaparken en iyi neticeyi almanızı sağlıyor. İnternet üzerinden malumatları otomatik olarak alarak meta verilerini istediğiniz gibi tertiplemenize imkan sağlayan yazılım kopyalama himayeli CD’leri atlatarak onları da MP3 formatına dönüştürmenize imkan sağlıyor.

Audio Converter modülü liste üzerine ilave ettiğiniz klasör ve dosyaları belirlediğiniz format ve seçeneklere nazaran dönüştürme muamelesi hakikatleştirirken size meta verilerini de kolaylıkla tertipleyebileceğiniz bir saha sunuyor. Bütün popüler seda formatlarını destekleyen yazılım sahip olduğunuz bütün seda dosyaları arasında format başkalaştırma muamelesi hakikatleştirebilme hürriyetini size basit ve yalın bir arayüz ile sunuyor.

CD/DVD Creator kısmı sahip olduğunuz müzik veya veri dosyaları ile CD ve DVD’lerinizi oluşturabileceğiniz veya kopyalama muamelesi hakikatleştirebileceğiniz kısım olarak karşınıza çıkıyor. UDF/ISO/Joliet desteği ile disk imgelerini kaydedebilir, hazır imgeleri direkt olarak CD veya DVD’lere yazdırabilirsiniz.

EZ CD Audio Converter kısaca müzik CD’lerinizi taşınabilir aygıtlarınıza yüklemek veya pc’nizde daha ufak boyutta arşivlemek için MP3, WMA gibi diğer seda formatlarına dönüştürebileceğiniz, sahip olduğunuz müzik arşivinizde veya yeni seda dosyalarınızı diğer seda formatlarına rahatlıkla çevirebileceğiniz ve tertipleyebileceğiniz, ayrıca ister müzik ister MP3 isterseniz veri diskleri yaratıp imge dosyaları oluşturup yazabileceğiniz çok işlevli profesyonel bir programdır.

Sinem ÇÖDEK Hakkında

HizliinDir.Com Editörü

EZ CD Audio Converter İçin Yorum Yap