Evil Factory

Evil Factory

2.0.1
Editörün Puanı

Virüs Testi

Temiz

Yorum Yap

  • Lisans Ücretsiz
  • İşletim Sistemi iPhone (OS), iPad (OS)
  • Dil İngilizce
  • Üretici
  • Boyut 309 MB
  • Tarih 5 ay Önce
  • İndirme Sayısı 54

Yaratıklara karşı savaşmalı ve bulunduğunuz bölgeyi kurtarmalısınız.

5/5, Toplam: 1 kişi

Evil Factory, iOS işletim sistemini kullanan mobil aygıtlarınızda oynayabileceğiniz bir aksiyon oyunudur. Retro çizgelere sahip bir aksiyon-savaş karışımı oyundur. Evil Factory, tehlikeli vazifelerin ve mücadelelerin bolca hakikatleştiği bir oyundur. Oyunda birbirinden kuvvetli yaratıkların üstesinden gelmeye çalışıyorsunuz. iOS işletim sistemini kullanan aygıtlarınızda oynayabileceğiniz oyunda aksiyon hiç durmuyor.

Boş vakitlerinizde oynayabileceğiniz bir oyun olarak önerebileceğim bu oyunu, nostalji dolu görünümü ve mükemmel kurgusuyla dikkat çekiyor. Oyunda bulunduğunuz bölgenin emniyetini sağlamaya çalışıyorsunuz. Ayrıca birbirinden kuvvetli yaratıklarla harp ediyorsunuz. Denetimleri son derece kolay olan oyunda kendi taktiğinizi ilerletmeniz de gerekiyor. Yaratıkların üstesinden gelmek için dikkatli olmalısınız. Değişik silahlara sahip olan oyunda yüksek skorlara ulaşarak yeni silahları aktif hale getirmelisiniz.

Değişik silahları kullanabileceğiniz ve bir takım hususi güçlerin sahibi olabileceğiniz oyunda aksiyona ve harbe doyuyorsunuz. Ayrıca oyunda yaratıkları yenebilmek için muhtelif yerlere bomba koymalı ve onları tuzağa düşürmelisiniz. Bu sebeple oyunda sürekli düşünmeli ve dikkatli davranmalısınız. Evil Factory oyununu iOS aygıtlarınıza bedava olarak yükleyebiliyorsunuz.

Hasan ÇÖDEK Hakkında

1983 Giresun doğumlu, Elektrik - Elektronik Mühendisi ve HizliinDir.Com Kurucusu

Evil Factory İçin Yorum Yap