Epic Games

Epic Games

7.16
Editörün Puanı

Virüs Testi

Temiz

Yorum Yap

  • Lisans Ücretsiz
  • İşletim Sistemi Windows
  • Dil Türkçe
  • Üretici
  • Boyut 38.00 MB
  • Tarih 7 ay Önce
  • İndirme Sayısı 24

Epic Games, Epic Games Store'a Ve Dükkandaki Diğer Oyunlara Ulaşabileceğiniz, İçerisinde Pek çok Epic Games Muhtevası Sığındıran Bir Uygulamadır.

4/5, Toplam: 1 kişi

Epic Games, bugüne kadar Unreal Tournament, Gears of War ve Fortnite gibi becerikli oyunları tasarlayan firmanın, kendi mahsullerini bulabileceğiniz bir çeşit launcher yazılımıdır.

Epic Games, Fortnite ile ulaştığı on milyonlarca oyuncuyla Steam’e seçenek bir dükkan meydana getirmek için 2018’in son günlerinde harekete geçti. Oyun geliştiricilerinden çok daha az komisyon alacağını söyleyerek başladığı tanıtım çalışmalarının ardından Aralık 2018’in başında Store’u açan Epic Games, böylelikle Epic Games Launcher’ı tam bir oyun merkezine dönüştürmüştü.

Halihazırda Epic Games uygulamasının içerisinde Unreal genişe’e ilişkin pek çok parça ve ayrıntı bulunabilirken, Unreal genişe kullanarak oyun geliştirmek isteyen prodüktörler, Epic Games’in uygulaması sayesinde pek çok oyun motoruna muhtevasına ulaşabiliyorlar.

Oyun motoruna ilişkin ayrıntıların yanı sıra Epic Games firmasınca yapılan oyunları da oynatan Epic Games Launcher, bunun yanı sıra 2018’in son günlerinde düzene eklenen dükkan sahifesiyle başka oyunların da satın alınıp oynanması için tam bir merkez haline geldi. Artık oyuncular Epic Games Store üzerinden Unreal genişe ile geliştirilip geliştirilmemesine dikkat edilmeksizin, pek çok oyunu bulabilecekler ve bu oyunları aracı uygulama sayesinde bilgisayarları üzerinden açabilecekler.

Coşkun Bahtiyar AZİZOĞLU Hakkında

HizliinDir.Com Editörü

Epic Games İçin Yorum Yap