Emoji Scavenger Hunt

Emoji Scavenger Hunt

Editörün Puanı

Virüs Testi

Temiz

Yorum Yap

  • Lisans Ücretsiz
  • İşletim Sistemi Android, Android Tablet
  • Dil İngilizce
  • Üretici
  • Tarih 1 sene Önce
  • İndirme Sayısı 56

Web Tarayıcınızda Oynayabileceğiniz Emoji Oyunu.

Emoji Scavenger Hunt, telefonunuzun kamerasını ve ne gördüğünü tahmin etmek için telefonunuzu ve sinir ağınızı kullanan makine öğrenimi ile oluşturulmuş, tarayıcı tabanlı oyun. Bu, makine öğreniminin eğlenceli yollarla nasıl kullanılabileceğinin sadece bir örneğidir.

Tensorflow.js tarafından desteklenen oyun, arka uç sunucularına erişmeye gerek kalmadan telefonunuzun web tarayıcısında verimli bir şekilde çalışacak şekilde tasarlanmıştır. Fotoğraf makinenizden hiçbir görüntü toplanmaz veya saklanmaz.

Projenin nasıl oluşturulduğunu görmek için aşağıdaki videoyu izleyin, nasıl çalıştığı hakkında daha fazla bilgi edinmek için GitHub’daki açık kaynak koduna göz atın.

Bu deney Google’daki Brand Studio ve PAIR ekiplerinden gelen arkadaşlar tarafından yapıldı.

Emoji Scavenger Hunt Tanıtım Videosu :

Sıkça Karşılaşılan Bazı Sorunlar;

1- Telefonumda çalışmıyor.

Bir deney ve tüm olarak, en yeni web teknolojilerini kullanıyoruz. Google Pixel’deki en son Chrome sürümü veya en son Android işletim sistemini çalıştıran diğer akıllı telefonlar veya en yeni iOS’ları çalıştıran yeni iPhone’larda Safari gibi telefonlarda ve tarayıcılarda en iyi sonucu verir.

2- Neden bazı öğeleri tanımıyor?

Bu bir deney ve iyi değil, mükemmel değil. Neyin işe yarayıp yaramadığını görmenin, makine öğreniminin nasıl çalıştığını keşfetmeye ve anlamaya yardımcı olmanın bir yolu olduğunu düşünüyoruz.

3- Resimlerim Google sunucularında mı saklanıyor?

Hayır. Tüm etkileşimler cihazınızda yerel olarak gerçekleşiyor.

Emoji Scavenger Hunt Hakkında Yazılar

Emoji Scavenger Hunt İçin Yorum Yap