Emocan Çocuk

Emocan Çocuk

193
Editörün Puanı

Virüs Testi

Temiz

Yorum Yap

Turkcell Emocan Çocuk: Çocuğunuz İçin Öğretmen, Öğretici Oyunlar, Çizgi Filmler Ve Fazlası

4/5, Toplam: 1 kişi
  • İçerik Derecelendirmesi : Tüm yaşlar

Emocan Çocuk, evlat çizgi filmleri ve oyunları içeren bir Turkcell uygulaması. Pamuk, Zeki, Fikriye, Organik, Sefa, Racon ve diğer sempatik Turkcell kişiliklerinin de yer aldığı uygulamada evlatlar için emniyetli ve öğretici muhtevalar sunuluyor.

Çocuğunuz için eğlendirirken öğreten oyunlar, çizgi filmlerle dolu bir Android uygulaması arıyorsanız Turkcell Emocan Çocuk ‘u tavsiye ederim. Hem ana babalar hem de evlatlar için kullanması kolay ve emniyetli bir uygulama. Disney, Cartoon Network, National Geographic Kids gibi evlat ortamları bulunuyor. Emocan’ların yer aldığı güldüren videolar, öğretmen ezgiler, çizgi filmler, oyunlar, sticker’lar ve daha fazlası bu uygulamada. Uygulamanın muhtevası meydana getirilirken Türkiye Pedagoji Cemiyeti ‘nin de fikri alınmış. Uygulamada ana baba denetimi de bulunuyor. Bu bilhassa evladınızın hangi muhtevaları ne kadar süreyle görebileceğini belirleyebiliyorsunuz. İsterseniz emniyetli İnternet niteliğini açarak evladınızın bu uygulama dışına çıkmasını, webte denetiminiz dışında gezinmesini önleyebilirsiniz.

Emocan Çocuk uygulamasındaki muhtevalar bütün operatör kullanıcıları için bir ay bedelsiz. Sonrasında aylık 3,99 TL. Turkcell abonesi olmanız gerekmiyor. Velakin Turkcell’liyseniz uygulama içi kullanabileceğiniz aylık 5GB armağan ediliyor.

Emocan Çocuk Android Tanıtım Videosu :

  • İhtiyaç duyulan android versiyon 6.0 ve sonrası

Emocan Çocuk İçin Yorum Yap