EaseUS MobiMover Free

EaseUS MobiMover Free

2.0
Editörün Puanı

Virüs Testi

Temiz

Yorum Yap

  • Lisans Ücretsiz
  • İşletim Sistemi Windows
  • Dil İngilizce
  • Üretici
  • Boyut
  • Tarih 2 sene Önce
  • İndirme Sayısı 120

Büsbütün Bedava İlk İPhone Veri Transferi Yazılımıdır.

4/5, Toplam: 1 kişi

EaseUS MobiMover Free, büsbütün bedava tek iPhone veri transferi yazılımı olarak dikkat çekiyor. iPhone cihazlar arasında veri transferi, iPhone’u pc’ye yedekleme, iPhone resim ve videoları pc’ye atma veya tam aksi için kullanılabilecek en iyi veri transferi ve eşitleme yazılımıdır. iOS’un en son versiyonu iOS 11 ile gelen iPhone 8, 8 Plus ve X ve iOS 11’li diğer iPhone ve iPad modelleriyle de çalışabildiğini söylemeliyim.

Apple, iPhone ve iPad kullanıcılarını iTunes kullanmaya mecbur etmeye çalışıyor. Ancak EaseUS MobiMover Free gibi iPhone veri transfer yazılımları aracılığıyla bu mecburiyet ortadan kalkıyor. Mac’de çok başka çalışan iTunes’u veri aktarımı ve senkronizasyon için kullanıyorsanız artık çok daha kolay bir yazılımınız var. Dünyanın ilk tamamen bedava iPhone transfer yazılımıdır. Pc’den iPhone’unuza veri devrederken, eski iPhone’unuzdaki verileri yeni iPhone’unuza devretmeye çalışırken ve iPhone’unuzdaki verileri Pc’nize göndermek istediğinizde yardımınıza gelen tesirli bir çözümdür.

Oldukça yalın kullanıcı arayüzüyle önümüze gelen EaseUS MobiMover Free’de 4 tercih var. Pc’nizdeki verileri yani resim, video, zil sesi, döküman gibi aygıta devretmenize müsaade eden “Transfer to This Device“. Eski iPhone’unuzdaki verileri yani resim, müzik, videolar, kılavuz, iletiler, Safari yer alametleri, notlar gibi satın aldığınız iPhone’a devretmenize müsaade eden “Transfer from iOS to Other Device“. iPhone’unuzdaki şahıslar, iletileriniz, notlarınız dahil pek çok ehemmiyetli veriyi PC’nize devretmenizi sağlayan “Transfer from iOS Device“. Bilgisayar seçeneğinin yanında şahıslarınızdan iletilerinize, notlarınızdan resim ve videolarınıza, müziklerinizden takviminize iPhone’unuzda her ne varsa döken, yönetme müsaadesi veren “Manage iOS Data With Custom” önümüze geliyor.

Berat KÜÇÜKŞENER Hakkında

HizliinDir.Com Editörü

EaseUS MobiMover Free İçin Yorum Yap