eAfad

eAfad

1.0.2
Editörün Puanı

Virüs Testi

Temiz

Yorum Yap

EAfad Uygulamasını Kullanarak Türkiye'deki Son Zelzeleleri Anlık Olarak Görebilirsiniz.

4.5/5, Toplam: 1 kişi
  • İçerik Derecelendirmesi : Tüm yaşlar

eAfad uygulaması ile Android aygıtlarınızdan Türkiye’deki ve yakın çevredeki zelzele hareketlerini anlık olarak takip edebilirsiniz.

Tüm dünyada vakit vakit yaşanabilen zelzele hareketleri, yurdumuzda da sıklıkla görülüyor. Yer kabuğundaki kırılmalar sebebiyle ansızın ortaya çıkabilen zelzeleler ara sıra ufak şiddetli olabildiği gibi ara sıra da çok büyük hasarlara sebep olabilecek şiddette olabiliyor. eAfad uygulaması da Türkiye ve çevresindeki zelzeleleri harita üzerinden sizlere sunan bir zelzele takip uygulaması olarak öne çıkıyor.

Depremin olduğu tarih ve saati, merkez üssünü, derinliğini ve şiddetini sizlere sunan uygulamada, zelzele şiddetine nazaran renklendirme de yapılmış. Zelzele malumatını sizlere ulaştıran eAfad uygulamasında, bildirim almak istediğiniz kentleri seçebiliyor, yalnızca 3.5 ve üzeri büyüklüklerde bildirim gönder seçeneğini aktifleştirebiliyorsunuz. Eğer siz de Türkiye’deki son zelzeleleri öğrenmek istiyorsanız, eAfad uygulamasını bedava olarak hızlı indirebilirsiniz.

  • İhtiyaç duyulan android versiyon 4.0.3 ve sonrası
Sinem ÇÖDEK Hakkında

HizliinDir.Com Editörü

eAfad İçin Yorum Yap