Drum Pads - Beat Maker Go

Drum Pads - Beat Maker Go

1.10.2
Editörün Puanı

Virüs Testi

Temiz

Yorum Yap

  • Lisans Ücretsiz
  • İşletim Sistemi Android, Android Tablet
  • Dil İngilizce
  • Üretici
  • Boyut 24.00 MB
  • Tarih 1 sene Önce
  • İndirme Sayısı 24

Hareket Halindeyken Müzik Yapın.

5/5, Toplam: 1 kişi
İçerik Derecelendirmesi : Tüm yaşlar
Reklam İçeriyorUygulama içi satın alma içeriyor

Drum Pads – Beat Maker Go, Android telefon ve tabletler için müzik yapma uygulamasıdır. Android telefonunuzda istediğiniz yerde istediğiniz vakit tesirleyici beat’ler, müzikler yapabileceğiniz en iyi uygulamalardan biri. Trap, Dubstep, House, Hip-Hop, Drum-n-Bass ve diğer elektronik raks müzikleri stillerindeki en yeni seda paketlerini sunuyor.

Müzik yapmak için yüksek donanımlı bir bilgisayara sahip olmanız gerekmiyor. Android telefon veya tabletinizden de müzik yapma bahtına sahipsiniz. Drum Pads – Beat Maker Go isminden de tahmin edeceğiniz üzere vaziyet pads ve müzik eserleri yaratma fırsatı sunan üst seviye bir davul pad kumandası uygulaması. İçerisinde profesyonel seda üreticileri ve kendini bu işe ithaf etmiş EDM müzisyenlerinin hakikat vaziyet pad’leri kullanarak meydana getirdikleri yüksek nitelikte sample’lar bulunuyor ve tertipli olarak aktüelleniyor. Ayrıca herhangi bir sırayla bir araya getirebileceğiniz muhtelif efektler de bulunuyor. Yaptığınız müziği SoundCloud, YouTube ve diğer mecralarda herkesle veya dostlarınızla pay edebiliyorsunuz.

Başlangıç düzeyindekiler için kullanımı son derece rahat, usta dubstep müzik yapanlar için de yeterince gelişmiş bir uygulama olan Beat Maker Go, beat yapmayı adım adım interaktif öğretmenlerle gösteriyor. Unutmadan, The Chainsmokers’ın en yeni ve en çok dinlenen müziklerinden oluşan yirminin üzerinde seda paketi de sizi bekliyor.

Drum Pads – Beat Maker Go Android Tanıtım Videosu :

İhtiyaç duyulan android versiyon 5.0 ve sonrası
Hasan ÇÖDEK Hakkında

1983 Giresun doğumlu, Elektrik - Elektronik Mühendisi ve HizliinDir.Com Kurucusu

Drum Pads - Beat Maker Go İçin Yorum Yap