Doğaya Kaçış

Doğaya Kaçış

2.7
Editörün Puanı

Virüs Testi

Temiz

Yorum Yap

  • Lisans Ücretsiz
  • İşletim Sistemi Android, Android Tablet
  • Dil Türkçe
  • Üretici
  • Boyut
  • Tarih 2 sene Önce
  • İndirme Sayısı 36

Tabiat Sevdalısı Kullanıcıların En İyi Yardımcısı Açık Kaynaklı Bir Veritabanıdır.

5/5, Toplam: 1 kişi

Android işletim düzenli tablet veya akıllı telefonlarda kullanılabilen Doğaya Kaçış mobil yazılımı, tabiat sporlarını ve etkinliklerini seven bütün kullanıcıların kılavuzu olacak. Oldukça kullanışlı ve detaylı bir yolculuk programıdır.

Doğaya Kaçış mobil uygulaması tabiatı ve gezmeyi sevenlere uygun bir uygulamadır. Mobil uygulamada yapabilecekleriniz ise alakası olmayanları bile teşvik edecek cinsten. Kamp, dağcılık, amatör balıkçılık, bayır paraşütü, tabiat yürüyüşü vb. tabiat sporları için kılavuz özelliğinde olan program üzerinden en iyi kamp alanlarını görebilir ve adreslerini alabilirsiniz. Ayrıca bulunduğunuz mevkiye en yakın kamp alanlarını da saptayabilirsiniz.

Bu uygulama size gittiğiniz alanlarda kamp haricinde gezip görmeniz gereken şeyleri bildirir. Ayrıca diğer kullanıcıların tavsiye ettiği yerleri de görebilirsiniz. İstediğiniz kamp noktasını da gözdelere ekleyerek kaydedebilirsiniz.

Doğaya Kaçış mobil uygulaması açık kaynaklı bir kılavuz gibidir. Yani kullanıcılar bu kılavuzu tefsir eder, buluşları ve resimleriyle geliştirebilir. Mesela uygulama içinde bulunmayan bir kamp sahasını ekleyebilirsiniz. İlave ettiğiniz yerin fotoğraflarını ekleyebilir ve tefsir ederde de bulunabilirsiniz. Ayrıca hata malumatları düzeltme bahtınız da bulunuyor. Tabiat meftunlarının cep kitabı özelliğindeki Doğaya Kaçış mobil uygulamasını Google Play Store‘dan bedava hızlı indirebilirsiniz.

Ali VECET Hakkında

HizliinDir.Com Editörü

Doğaya Kaçış İçin Yorum Yap