Direct from Instagram

Direct from Instagram

1.0
Editörün Puanı

Virüs Testi

Temiz

Yorum Yap

  • Lisans Ücretsiz
  • İşletim Sistemi Android, Android Tablet
  • Dil Türkçe
  • Üretici
  • Boyut
  • Tarih 1 sene Önce
  • İndirme Sayısı 153

Zevkli Instagram İletileri Artık Değişik Uygulamada.

4.5/5, Toplam: 2 kişi

Direct from Instagram, bilindik fotoğraf paylaşma ortamı Instagram’da yayınlanan son derece becerikli bir ileti gönderme uygulamasıdır. Android işletim düzenine sahip akıllı telefon veya tabletlerinizde kullanabileceğiniz bu uygulama aracılığıyla dostlarınızla çok daha süratli ve zevkli bir biçimde iletişime geçebilirsiniz. Instagram Direct’in bu uygulamasına şimdi azıcık daha yakından bakalım.

2013 senesinde yaşama geçirilen Direct ileti gönderme servisi takipçilerimizle yaptığımız paylaşımları daha hususi kıldı. İnsanlara zevkli bir ileti gönderme tecrübesi sunan bu servisin artık Direct from Instagram isminde yeni bir uygulaması var. Instagram‘ın sunduğu yaratıcı filtrelerle insanlarla iletişime geçmenin yeni yolu da diyebiliriz. Çünkü bu süzgeçler çektiğimiz fotoğrafları binbir çeşit duruma sokuyor ve bir çeşit yeni iletişim dili meydana getiriyor.

Uygulamayı hızlı indirip Instagram hesabınızla giriş yaptığınızda dostlarınızın anında eklendiğini göreceksiniz. Daha sonra eğlenceli iletileri daha evvel hiç olmadığı kadar hızla meydana getirebilir ve pay edebilirsiniz. Üstelik Instagram’ın sunduğu özel yüz süzgeçleri, Boomerang ve diğer yaratıcı araçları da kullanma olanağınız var. Bu imkanlar ilerleyen devirlerde artacaktır.

Eğer Instagram’ın sunmuş olduğu Direct from Instagram uygulamasını denemek istiyorsanız sitemiz üzerinden bedava hızlı indirebilirsiniz. İleti gönderme uygulamalarına yeni bir nefes getireceğini düşünüyorum.

Sinem ÇÖDEK Hakkında

HizliinDir.Com Editörü

Direct from Instagram İçin Yorum Yap