Direct from Instagram

Direct from Instagram

25.0
Editörün Puanı

Virüs Testi

Temiz

Yorum Yap

  • Lisans Ücretsiz
  • İşletim Sistemi iPhone (OS), iPad (OS)
  • Dil Türkçe
  • Üretici
  • Boyut 106.00 MB
  • Tarih 2 sene Önce
  • İndirme Sayısı 31

Instagram'ın Anlık İleti Gönderme Uygulamasıyla Tanışın.

4/5, Toplam: 1 kişi

Direct from Instagram, Facebook’un sahibi olduğu fotoğraf ve video paylaşım ortamı Instagram’da yayınlanan bir anlık ileti gönderme uygulamasıdır. iOS işletim düzenine sahip iPhone telefonlarınız veya iPad tabletlerinizden kullanabileceğiniz bu yazılımda, doğrudan  iletilerinizi Instagram’ın yaratıcı araçları sayesinde arkadaşlarınızla pay edebilirsiniz.

Facebook’un sahibi olduğu 2 ileti gönderme uygulaması var. Facebook Messenger ve Whatsapp. Bununla yetinmek istemeyen firma, şimdi de Instagram’ın doğrudan ileti düzenini ayrı bir uygulama olarak yaşamımıza entegre ediyor. Direct from Instagram uygulaması, Instagram’da takip ettiğiniz insanlarla iletişime geçmenin yanında, fotoğraf ve video göndermenize de müsaade ediyor. Ayrıca, hususi yüz efektleri, Boomerang ve diğer yaratıcı araçları da kullanabiliyorsunuz.

Bu uygulamayı hızlı indirdikten sonra Instagram hesabınız ile giriş yapmanız yeterli. Daha sonra mecburi kamera, mikrofon ve bildirim müsaadelerini verdikten sonra insanlara ileti göndermeye başlayabilirsiniz. Fotoğraf ve videolarla kendinizi anlatabileceğiniz gibi, dostlarınızın fotoğrafları üzerinde düzenlemeler yaparakta iletişim kurmak muhtemel. İlerleyen zamanlarda çok daha fazla niteliğin ekleneceği belli.

Instagram’ın sunmuş olduğu Direct from Instagram uygulamasını bedava olarak hızlı indirebilirsiniz. Yeni iletişim dünyasında filtrelerle kendinizi anlatabilme olanağı sunduğundan önü çok açık. İndirip kullanmanızı katiyen tavsiye ederim.

Ali VECET Hakkında

HizliinDir.Com Editörü

Direct from Instagram İçin Yorum Yap