Diagonal Hell

Diagonal Hell

1.0
Editörün Puanı

Virüs Testi

Temiz

Yorum Yap

  • Lisans Ücretsiz
  • İşletim Sistemi Android, Android Tablet
  • Dil İngilizce
  • Üretici
  • Boyut
  • Tarih 6 ay Önce
  • İndirme Sayısı 80

Kıvrımlı bir tünel içerisinde ilerleyerek reaksiyonlarınızı deneyebiliyorsunuz.

4/5, Toplam: 1 kişi

Kıvrımlı bir tünel içerisinde hiç bir yere çarpmadan ilerleyerek reaksiyonlarınızı deniyorsunuz. Diagonal Hell, Android işletim sistemli cep telefonu veya tablet gibi mobil aygıtlarınızda oynayabileceğiniz bir maharet oyunudur. Karmakarışık kıvrımlı yolları ve akıcı dinamiğiyle oynarken yeterince zorlanacağınız bir mobil oyundur. Diagonal Hell’de kıvrımlı yolların kenarlarına çarpmadan hızlıca ilerlemeye çalışıyorsunuz. Yeterince kolay bir oynanışı olmasına rağmen bir o kadar da zorluklarla dolu olan bu mobil oyunda yüksek değerli skorlara ulaşmaya çalışıyorsunuz. Çizge kalitesi olarak da minimal bir havaya sahip olan mobil oyunda anlık reaksiyonlarınızı test etme olanağı buluyorsunuz. Oyunda bir oku denetim ediyorsunuz ve gittikçe hızlanıyorsunuz. Birbirinden zorlu aşamalarla ve zorluk seviyeleri ile bu oyunu denemenizi tavsiye ediyoruz.

Renkli bir ortamda geçen oyunda kendinizi yitiriyorsunuz. Becerilerinizi göstermeniz gerekiyor. Oyunda en fazla sürede yaşamda kalmalı ve önderlik tablosunda üst sıralara çıkmalısınız. Akışkan ve sürükleyici bir maharet oyunu arıyorsanız bu oyun size göre diyebiliriz. Diagonal Hell Android işletim sistemli cep telefonu veya tablet gibi mobil aygıtlarınıza bedava olarak yükleyebilirsiniz.

Bükülmüş şekildeki yollar boyunca ilerleyin, tüm hızınız ile koşun, mümkün olduğun kadar yaşamda kalın. Yaşamda kalmak için tüm hızınız ile uçarken üçgen engellerden kaçmanız gerekiyor. Her an hazır olmalısınız. Çünkü her şey bir saniyeden daha az sürede olup bitiyor.

Diagonal Hell İspanya’nın Madrid şehrinde bulunan Demium Games Labs. isimli firma tarafından geliştirilmiştir. Oyunu oynyabilmeniz için mobil cihazınız Android 4.0 ve üzeri bir sürüme sahip olmalıdır. Oyunun grafiklerinin minimal düzeyde olduğunu söylemiştik. Ancak minimal olması sizi yanıltmasın, görüntü kalitesi iş görür. Diagonal Hell dinamik ve hareketli müziklerin yanı sıra 6 aşamalı bir zorluk seviyesine sahip.

Diagonal Hell Android Tanıtım Videosu :
Hasan ÇÖDEK Hakkında

1983 Giresun doğumlu, Elektrik - Elektronik Mühendisi ve HizliinDir.Com Kurucusu

Diagonal Hell İçin Yorum Yap