Dead And Again

Dead And Again

1.0
Editörün Puanı

Virüs Testi

Temiz

Yorum Yap

  • Lisans Ücretsiz
  • İşletim Sistemi Android, Android Tablet
  • Dil İngilizce
  • Üretici
  • Boyut
  • Tarih 4 ay Önce
  • İndirme Sayısı 43

Dead And Again 'de sağ tarafımızdan ve sol tarafımızdan saldıran zombileri dövüyoruz.

4/5, Toplam: 1 kişi

Dead And Again akıllı cep telefonu veya tablet gibi android işletim sistemine sahip mobil aygıtlarınızda oynayabileceğiniz bir aksiyon oyunudur. Dead And Again kısa bir süre içerisinde bağımlılık yaratabilen kolay ve oldukça bol eğlenceli bir mobil android zombi oyunu olarak karşımıza çıkıyor.

Android işletim sistemine sahip akıllı cep telefonu veya tabletlerinize bedava olarak yükleyip oynayabileceğiniz bir aksiyon oyunu olan Dead And Again ‘de zombi faciasının orta yerinde kalan bir karakterin yerini alıyoruz. Alpimiz sayısı hesaplanamayacak kadar çok zombi arasında tek başına kalıyor. Üstüne üstelik üzerinde hiç bir silah da yok. Bu sebeple yumruklarını ve tekmelerini kullanması gerekiyor. Üstüne durmak bilmeden saldıran zombilerin ağzını burnunu kırması gerekiyor. Biz de alpimize bu oyunda yardımcı olarak aksiyonun içinde yer alıyoruz.

Dead And Again ‘de alpimiz cihazımızın ekranının tam ortasında yer alıyor. Zombiler ise sağ taraftan ve sol taraftan hücum ediyorlar. Yapmamız gereken şey ise zombilerin hücum ettiği yöne göre ekranın sağına veya soluna dokunmaktan ibaret. Bu sayede zombilere tekme veya yumruklarımız ile karşılık verebiliyoruz. Ayrıca zaman zaman muhtelif power-up lar yani güç yükselticiler de karşımıza çıkıyor. İşte bu güç yükselticiler işimizi biraz olsun kolaylaştırıyor.

Oyun Laurent Bakowski tarafından hazırlanarak Google play store ‘a yüklenmiştir. Oyun içeriğinde reklamlar mevcuttur.

Dead And Again yeterince kolay bir şekilde oynanabilse de yüksek puan yakalamak oldukça zor. Oyun reaksiyonlarınızı test eden bir yapıya sahip. Sesler ise yeterince gülünç 🙂

Hasan ÇÖDEK Hakkında

1983 Giresun doğumlu, Elektrik - Elektronik Mühendisi ve HizliinDir.Com Kurucusu

Dead And Again İçin Yorum Yap