Dancing Line

Dancing Line

1.0.3
Editörün Puanı

Virüs Testi

Temiz

Yorum Yap

Labirentte ilerlemek için yolunuzu müzikle çizmelisiniz.

5/5, Toplam: 1 kişi

Dancing Line, müziğe göre ilerlediğiniz labirentte çıkışı bulma oyunudur.Dancing Line, oyundaki çalan müziğin ritmine göre yolunuzu bularak çıkışa gelmenizi isteyen konsantrasyon ve reaksiyon oyunudur. Oyuna animasyonlar eklenmiş ve küçük görsellere sahip. Hem iPhone hem de iPad’de neşeli oynanış sunar. Müzik mihraklı tepki oyunlarını seviyorsanız bedava yüklenebilirken cihazınıza indirin.Oyun görünümde setlerle dolu labirentten çıkmaya dayanan kolay bir oyun intibası yaratıyor. Ancak oyuna başladığınızda yanıldığınızı anlıyorsunuz.

Dancing Line’da hangi yönden gitmeniz gerektiği aşikar iken tam olarak yolunuzu çizebilmeniz için ritm ve ezgiye kulak vermelisiniz. Mani teşkil eden kayalıklar, hareketli zeminler yaklaştıkça görünür olduklarından müziği dinlemezseniz oyunda sadece bir noktaya kadar ilerler ve tıkanırsınız.

Oyunun denetimleri yeterince basit. Denetimler hemen hemen her yaştan şahsın rahatlıkla oynayabileceği şekilde tasarlanmış. Labirentte ilerleyebilmek için kritik noktalarda ekranın herhangi bir yerine dokunmalısınız. Nerede ve ne kadar süreyle dokunmanız gerektiğini müziği dinleyerek anlayabilirsiniz.

Dancing Line iOS Tanıtım Videosu :Hasan ÇÖDEK Hakkında

1983 Giresun doğumlu, Elektrik - Elektronik Mühendisi ve HizliinDir.Com Kurucusu

Dancing Line İçin Yorum Yap