Crazy Taxi Gazillionaire

Crazy Taxi Gazillionaire

Editörün Puanı

Virüs Testi

Temiz

Yorum Yap

  • Lisans Ücretsiz
  • İşletim Sistemi iPhone (OS), iPad (OS)
  • Dil İngilizce
  • Üretici
  • Boyut 235 MB
  • Tarih 4 ay Önce
  • İndirme Sayısı 52

Crazy Taxi Gazillionaire 'de taksi filomuzu oluşturarak para kazanmaya çalışıyoruz.

4/5, Toplam: 1 kişi

Crazy Taxi Gazillionaire iOS işletim sistemini kullanan cep telefonu veya tablet gibi mobil aygıtlarınızda oynayabileceğiniz bir strateji oyunudur. Crazy Taxi Gazillionaire, çoğu kişi tarafından tanınmış olan Crazy Taxi oyunlarını ilerleten SEGA firması tarafından mobil ortamlar için hususi olarak hazırlanmış güzel bir strateji oyunudur.

iOS tabanlı mobil işletim sistemine sahip iPhone telefonlarınıza ve iPad tabletlerinize bedava olarak yükleyip oynayabileceğiniz bir oyundur. Crazy Taxi Gazillionaire, evvelki Crazy Taxi oyunlarından değişik bir yapıya sahiptir. Anımsanacağı üzere eski Crazy Taxi oyunlarında taksimiz ile yolcu taşımaya çalışırken delice hareketler yaparak para kazanırdık. Crazy Taxi Gazillionaire ‘de ise bir taksi durağının liderliğini yapıyoruz. Kendimize ait taksi filomuzu kurup yöneterek işveren oluyoruz. Maksadımız ise en büyük taksi filosunu kurarak en çok parayı kazanan kişi olmak.

Bu oyunda, oyuna başladığımızda elimizde yalnızca tek bir taksimiz var. Bu taksi ile yolcu taşıdıkça kazandığımız parayla yeni taksiler satın alarak, filomuzdaki taksileri ilerletiyoruz. Ayrıca daha fazla taksi şoförü işe alarak çok daha fazla yolcu taşıyabiliyoruz.

Bu oyunda şoförlerimiz aşina oldukları taksi türlerini çok daha iyi kullanabiliyorlar. Şoförleri bu taksilere tayin ettiğimizde bonus kazanıyoruz. Crazy Taxi Gazillionaire eğer süratli ve eğlenceli bir oyun deneyimi yaşamak istiyorsanız hoşunuza gideceğini düşündüğümüz iOS işletim sistemine sahip cep telefonu veya tabletlerinizde oynayabileceğiniz güzel bir mobil oyundur.

Hasan ÇÖDEK Hakkında

1983 Giresun doğumlu, Elektrik - Elektronik Mühendisi ve HizliinDir.Com Kurucusu

Crazy Taxi Gazillionaire İçin Yorum Yap