Clash Royale

Clash Royale

2.2.1
Editörün Puanı

Virüs Testi

Temiz

Yorum Yap

  • Lisans Ücretsiz
  • İşletim Sistemi Android, Android Tablet
  • Dil Türkçe
  • Üretici
  • Boyut
  • Tarih 1 sene Önce
  • İndirme Sayısı 75

Clash Of Clans Kişilikleri Destansı Düellolarla Karşı Karşıya Geliyor.

4.5/5, Toplam: 1 kişi

Clash Royale müthiş düellolarda diğer oyunculara karşı online mücadele ettiğiniz hakikat vakitli bir strateji oyunu. Burada Clash of Clans oyunundaki tüm kişilikleri bulacaksınız. Örneğin; Giants, Barbarian Kings, Wall Breakers, Archers ve diğerleri.

Clash Royale’in oyunu kolay ve eğlencelidir. Oyuna 3 kule ile başlıyorsunuz. Birincisi ortada diğerleri köşelerde. Maksadınız birliğinizi kullanıp kendi kulenizi savunurken hasmınızın ortadaki kulesini yıkmak. Her turnuva denklik olmaması vaziyetinde 3 dakika sürer. Denklik vaziyetinde azıcık daha ek müddet verilir.

Oyunda bir çok değişik birlik var. Lakin ilk önce onların kilidini kırmalısınız. Birliklerin kilidini kırmak ve düzey atlamak için kartlar toplamalısınız. Bu kartlar turnuvaları kazandıkça kutuların içerisinde bulunmaktadır.

Her bir Clash Royale biriminin hususi bir kişiliği var. Yaşam skorları, atak ıraklığı, yayılma vakti, sürat gibi. Bu nitelikleri düzey atladıkça iyileştirebilir ve birliklerinizi istediğiniz gibi tertipleyebilirsiniz.

Clash Royale apk hararetli ve zevkli multiplayer bir strateji oyunu. Her düellonun kısa müddetli olması istediğiniz vakit oynayabilmeniz manasına gelmektedir. Ayrıca çizgeler orijinal Clash of Clans oyunundaki gibi çok güzidedir.

Çeşitli internet sitelerinde Clash Royal hile yöntemleri ile ilgili bilgi verilse de biz oyunun orjinal halinin oynanması gerektiğini düşünüyoruz. Ayrıca oyun hem savaş oyunları hem de strateji oyunları kategorisinde değerlendirilebilir.

İçerik Derecelendirmesi : PEGI 7

Uygulama içi satın alma içeriyor.

Clash Royale Android Tanıtım Videosu :

Clash Royale İçin Yorum Yap