City theft simulator

City theft simulator

1.0
Editörün Puanı

Virüs Testi

Temiz

Yorum Yap

  • Lisans Ücretsiz
  • İşletim Sistemi Android, Android Tablet
  • Dil İngilizce
  • Üretici
  • Boyut
  • Tarih 4 ay Önce
  • İndirme Sayısı 165

City theft simulator, GTA türünde oyunları seviyorsanız hoşunuza gidecektir.

5/5, Toplam: 2 kişi

City theft simulator mobil aygıtlarınızda oynayabileceğiniz aksiyon dolu bir oyundur. Eğer boş zamanlarınızı bolca aksiyon dolu bir oyun ile geçirmek isterseniz oynamaktan zevk alabileceğiniz Grand Theft Auto yani GTA türü bir mobil oyundur.

Android işletim sistemine sahip akıllı cep telefonu ve tabletlerinize bedava olarak süratli bir şekilde indirip oynayabileceğiniz açık dünya tabanlı bir aksiyon macera türü olan bu oyunda kendinize ait suç krallığınızı inşa etmeye çalışıyorsunuz. Bunun için de sıra dışı soygunlar yapmanız, en gösterişli arabaları çalmanız gerekiyor.Tabi ki bütün bunları yaparken polise yakalanmamanız gerekli.

City theft simulator ‘de düşmanımız sadece polisler değil. Oyun süresince mafya üyeleri, gangsterler ve çetelerle de rastlaşacak ve silahlarımızı kullanarak etrafı mermi denizine çevireceğiz. Oyunda pek çok değişik silah seçeceğimiz var. Tabancalar, makineli ve pompalı tüfekler gibi standart silahların yanı sıra roket atarlar gibi ağır silahları da kullanabiliyoruz.

Oyun içinde istediğiniz arabayı, dört çeker araçları ve motorları kullanabiliyorsunuz. Heyecanlı ve ksiyon dolu polis kovalamacaları ve sıcak çarpışmalar City theft simulator ‘de sizi bekliyor. Oyunun çizge kalitesinin çok yüksek düzeylerde olmadığını belirtmemiz gerekiyor.

Oyunu cihazınıza ilk indirdiğinizde ücretsiz olarak gelmektedir. Ancak oyun ücretsiz olduğu için içerisinde reklam barındırıyor. Oyunun içeriğinde uygulama içi satın alma teklifleri de bulunuyor. Ama bunlar rahatsız edici düzeyde değil.

City Theft Simulator Android Tanıtım Videosu :
Hasan ÇÖDEK Hakkında

1983 Giresun doğumlu, Elektrik - Elektronik Mühendisi ve HizliinDir.Com Kurucusu

City theft simulator İçin Yorum Yap