Car Simulator OG

Car Simulator OG

1.6
Editörün Puanı

Virüs Testi

Temiz

Yorum Yap

  • Lisans Ücretsiz
  • İşletim Sistemi Android, Android Tablet
  • Dil İngilizce
  • Üretici
  • Boyut
  • Tarih 5 ay Önce
  • İndirme Sayısı 521

Car Simulator OG'de realist bir araba kullanma tecrübesi bizi bekliyor

3.33/5, Toplam: 3 kişi

Car Simulator OG, android işletim sistemli cep telefonu veya tabletlerinizde yani mobil aygıtlarınızda oynayabileceğiniz güzel bir araba simülatörüdür. Car Simulator OG eğer hakikat yaşamınızda araba kullanır gibi android işletim sistemli mobil aygıtlarınız üzerinde araba kullanmak istiyor iseniz oynamaktan keyif duyacağınız bir araba simülasyon oyunudurAndroid işletim sistemini kullanan akıllı telefon veya tabletlerinize bedava olarak yükleyip oynayabileceğiniz bir araba simülatörüdür.

Bu oyunda hakikat yaşamda karşımıza çıkacak sürüş hareketliliğine yer veriliyor. Oyunda asıl olarak şehir içinde aracımızı kullanıyoruz ve şehirde gezinti yapıyoruz. Car Simulator OG’de amacımız sürat rekorları kırmak değil trafik içinde yol almaya çalışmaktır. Oyunun denetimleri de realist olarak tasarlandığı için aracımızı yönlendirmek bile büyük dikkat gerektiriyor.

Car Simulator OG ile sadece aracı sürmekle kalmıyorsunuz, bu defa çok daha fazla etkileşime geçebildiğimiz bir yapımı deniyoruz. Aracınızdan inip yollarda gezebilirsiniz. İsterseniz aracınızın parçalarını kontrol edebilirsiniz. Şehirde gece ve gündüz seçeneğini ayarlayabilirsiniz. Aracınızın hasar alması gibi ayarları da seçenekler arasından değiştirebilirsiniz. Apk olarak yükleyip hemen oynamaya başlayın.

Oyun Rus Oppana Games firması tarafından üretilmiştir. Oyundaki arabalar gerçeklerinin birebir aynısıdır. İç ve dış detaylara kadar arabalar gerçeğinin aynısıdır. Oyun içerisinde iki adet hediye araba mevcuttur.

Bu oyunda 360 derecelik kokpit görünümüne yer veriliyor. Böylece aracın ve etrafın tamamını görebiliyoruz. Oyunda aracınızı şoför koltuğundan denetim ediyorsunuz. Aracınızı denetim etmek için de hakikat bir arabada yer alan tuşlar neredeyse o alana dokunmanız gerekiyor. Örnek verecek olursak; kornayı çalmak için direksiyonun ortasındaki korna bölümüne dokunuyorsunuz. Aracınız içindeki pek çok değişik elemanla etkileşim kurma imkanına sahip oluyorsunuz.Car Simulator OG ortalama bir çizge kalitesine sahip. Oyunda gece veya gündüz araç kullanabiliyorsunuz.

Car Simulator OG Android Tanıtım Videosu :

Car Simulator OG İçin Yorum Yap