Car Driving Simulator

Car Driving Simulator

Editörün Puanı

Virüs Testi

Temiz

Yorum Yap

  • Lisans Ücretsiz
  • İşletim Sistemi Android, Android Tablet
  • Dil İngilizce
  • Üretici
  • Boyut
  • Tarih 4 ay Önce
  • İndirme Sayısı 73

Car Driving Simulator 'de birbirinden oldukça farklı spor arabaları kullanabilirsiniz.

4/5, Toplam: 2 kişi

Car Driving Simulator cep telefonu veya tablet gibi mobil aygıtlarınızda oynayabileceğiniz bir araba yarışı oyunudur. Bu oyun eğer ki sürati ve hızlı spor arabalara ilgi duyuyor ve kullanmayı seviyorsanız oynamaktan keyif alabileceğiniz bir mobil yarış oyunudurAndroid işletim sistemine sahip akıllı telefon veya tabletlerinize bedava olarak yükleyip oynayabileceğiniz bir oyun olan Car Driving Simulator ‘de şehir içinde spor arabnızı kullanarak en süratli şoförün siz olduğunuzu ispatlamaya çalışıyoruz. Tabi ki bunun için spor arabamızın şoför koltuğuna geçerek gaza basıyoruz. Oyunda şehir içinde arabamızla dolaşarak rakiplerimizi arayıp buluyoruz.

Car Driving Simulator oyununun içinde değişik spor araba seçeneklerini var. Bu arabalar çeşitli kategoriler altında toplanmış durumdadır. İsterseniz bir ralli arabası kullanabilirsiniz, isterseniz de yarış arabaları kullanabilir, isterseniz de güzel görünen gösterişli arabaları kullanabilirsiniz. Oyunda hakikat araba markalarının üretmiş olduğu hakikat arabalar bulunmaktadır. BMW, Chevrolet, Dodge, Ford, Honda, Infiniti, Jaguar, Koenisegg, Mazda, Nissan gibi bir çok markanın üretmiş olduğu arabaları kullanabiliyorsunuz.

Car Driving Simulator’da aracınızı yönetmek için isterseniz mobil aygıtınızın hareket sensörünü cihazınızı oynatarak kullanabiliyor, isterseniz de dokunmatik ekran denetimlerini kullanabilirsiniz. Oyunda hem gece hem de gündüz araç kullanabilmenize müsaade eden seçenekler mevcut.

Car Driving Simulator, oyunseverlerin tercih ettiği ve Vard Dader firmasının ürettiği mobil platforma yeni giriş yapan harika bir araba yarışı oyunudur. Şehrin sokaklarını seçtiğiniz araba ile dolaşıyorsunuz. ABS, ESP, TC gibi ayarlanabilir özelliklere sahip. Yoğun trafikli yollar, spor arabalar ve dahası bu oyunda sizleri bekliyor. Grafik kalitesi mobil oyun göre iyi sayılabilecek bir seviyededir. Ses kalitesi ise oldukça iyi. Car Driving Simulator Play Store indirme oranları yüksek bir oyundur.

  • Oyun ücretsiz olduğu için içeriğinde reklam bulunduruyor.
  • Uygulama içinde satın alma teklifleri sunuyor.
Hasan ÇÖDEK Hakkında

1983 Giresun doğumlu, Elektrik - Elektronik Mühendisi ve HizliinDir.Com Kurucusu

Car Driving Simulator İçin Yorum Yap