Burnout Paradise Remastered

Burnout Paradise Remastered

1.0
Editörün Puanı

Virüs Testi

Temiz

Yorum Yap

  • Lisans Ücretli
  • İşletim Sistemi Windows
  • Dil İngilizce
  • Üretici
  • Boyut
  • Tarih 1 sene Önce
  • İndirme Sayısı 243

Burnout Paradise Remastered, Çok Beğenilen Araba Yarışı Oyununun Yenilenerek Tekrar Piyasaya Çıkarılmış Versiyonu.

5/5, Toplam: 1 kişi

Burnout Paradise Remastered, pc üzerinde oynanabilen becerikli bir yarış oyunu.

Burnout Paradise, 2009 senesinde bilgisayar ve konsollar için piyasaya çıkarılan bir müsabaka oyunuydu. Açık dünya türünde olduğu için pek çok oyuncuyu kendisine çeken oyun, becerikli oynanışıyla çıktığı senelerin en çok oynanılan en iyi yarış oyunları arasında yerini aldı. Hala pek çok araba yarış oyunu seven oyuncuların içinde ukde olarak kalan oyun, 2018’in ilk aylarında sürpriz bir duyuruya mevzu olmuş. Burnout Paradise Remastered olarak yeniden yarış oyunları severlerin oynaması için hazırlanmaya başlanmıştı.

2009 senesinde henüz açık dünya tarzındaki oyunlar sektöre yeni yeni girmeye başlamışken piyasaya çıkarılan Burnout Paradise, açık dünya oynanış sunmasıyla herkesin beğenisini toplamıştı. Açık dünyasını canlı ve yaşanılabilir durumda tasarlayan prodüktörler, pek çok oyuna bu mevzuda fark atmışlar ve yarış arabası  oyunları arasında ilk sıraya yerleşmeyi başarmıştı.

Açık dünya olmasının yanında becerikli bir oynanışla diğer niteliklerini destekleyen Electronic Arts, yakın vakitte oyunu tekrar çıkarma kararı almış ve Burnout Paradise Remastered olarak tekrar piyasaya çıkaracağını izah etmişti. 2018 yılının ilk aylarında yarış oyunu sevenlerin oyun gereksinimini karşılamaya gelen Burnout Paradise Remastered, yenilenmiş çizgeleri ve oynanışıyla tam not almıştı.

Sinem ÇÖDEK Hakkında

HizliinDir.Com Editörü

Burnout Paradise Remastered İçin Yorum Yap