Bubble Witch 3 Saga

Bubble Witch 3 Saga

2.0.8
Editörün Puanı

Virüs Testi

Temiz

Yorum Yap

  • Lisans Ücretsiz
  • İşletim Sistemi Android, Android Tablet
  • Dil İngilizce
  • Üretici
  • Boyut
  • Tarih 2 ay Önce
  • İndirme Sayısı 95

Cadı Stella'nın fena kalpli Wilbur'u yenmesine yardım etmeliyiz.

5/5, Toplam: 1 kişi

Bubble Witch 3 Saga, King’in Android ortamına bedava çıkardığı kabarcık patlatmalı bulmaca oyunudur. Bu oyun King’in popüler kabarcık patlatmalı bulmaca oyunu Bubble Witch serisinin yeni sürümüdür.

Dünyayı ele geçirme fikrinde olan fena kalpli kedi Wilbur ile mücadele etmeye devam ediyoruz. Serinin üçüncü oyununda Cadı Stella geri dönüyor. Stella Wilbur’u yenmek için bizden yardım istiyor.Her yaştan şahsın ilgisini çekebilecek sihirli, ışıltılı dünyalarda geçen bulmaca oyunu, King’in diğer oyunları gibi bütün Android aygıtlarda akışkan oynanış sunuyor. Bedava yüklenip oynanabiliyor. İster tek başımıza istersek de arkadaşlarımızla birlikte yolculuğa çıktığımız bu kabarcık patlatma oyununda her bölümde değişik bir vazifeleri yerine getirmemiz gerekiyor. Ara sıra canavarları özgür kılmamız, ara sıra baykuşları serbest bırakmamız, ara sıra da Peri Kraliçe’yi Wilbur’un elinden kurtarmamız isteniyor. Vazifeleri tamamlamak için sihirli çubuğumuzu kabarcıkları yöneltmek için kullanmamız gerekiyor. Kabarcıkları patlatma sırasında ve bölüm sonunda gösterilen animasyonlar oldukça güzel.

Etkileyici cadı şapkası ve şeytani bakışlarıyla dikkatimizi çeken Wilbur’u durdurmak için mücadele verdiğimiz renkli bulmaca oyunu. Değişik bir tema üzerine kurulu olsa da üçlü eşleştirme oyunlarıyla benzer oynanışa sahiptir. Benzer renkte üç kabarcığı eşleştirerek patlatıyoruz. Zor seviyeler için hususi güçlendirici kabarcıklar da var.

Bubble Witch 3 Saga Android Tanıtım Videosu :
Hasan ÇÖDEK Hakkında

1983 Giresun doğumlu, Elektrik - Elektronik Mühendisi ve HizliinDir.Com Kurucusu

Bubble Witch 3 Saga İçin Yorum Yap