Blocky Zombies

Blocky Zombies

1.0
Editörün Puanı

Virüs Testi

Temiz

Yorum Yap

  • Lisans Ücretsiz
  • İşletim Sistemi iPhone (OS), iPad (OS)
  • Dil İngilizce
  • Üretici
  • Boyut 140 MB
  • Tarih 4 hafta Önce
  • İndirme Sayısı 41

Çılgın zombilerden hızlı koşarak ne kadar hızlı kaçabilirsiniz?

4/5, Toplam: 1 kişi

Blocky Zombies, oyundaki çılgın zombilerden kaçmaya çalıştığımız retro görselliği olan aksiyon tarzında iOS oyunudur. Bu oyunda çevrede başıboş bir şekilde dolaşan zombilerden koşarak kaçtığımız heyecan dolu bir mobil oyun. Dosya boyutu fazla olmayan Yüz MegaByte civarında işletim sistemi iOS olan ve hem iPhone hem de iPad ’de oynanabilen bedava zombi oyunu oynamak istiyorsanız tavsiye edebileceğimiz oyunlardan birisidir. Görseller retro olmasına rağmen bu oyunu oynar iken vaktin nasıl geçtiğini anlamıyorsunuz bile.

Blocky Zombies yaşamda kalma üzerine sonsuz koşu türünde bir zombi oyunu olarak mobil ortamda yerini aldı. Kolay denetimlere sahip. Oyunda yaptığınız tek şey koşmak olduğu için oyuna süratli bir şekilde alışıyorsunuz. Tabi koşmanın yanı sıra ara sıra zıplamanızda gerekiyor. Hangi noktadan ve nasıl çıkacakları aşikar olmayan ve zıplayarak ilerleyen zombilere yakalanmamaya çalışıyorsunuz. Tabi bunu yaparken bir yandan da tuzakları atlatmanız gerekiyor.

Blocky Zombies ‘de iki kolunu da yukarı kaldırmış arkasına bir an bile olsun bakmadan süratli bir şekilde koşan enteresan bir atleti denetim ediyorsunuz. Lakin kilidini açarak oyuna katabileceğimiz elli karakter mevcut. Bölüm tarafında sonsuz oynanış sunan ve aşikar vazifeler içeren çok sayıda evre siz oyun severleri bekliyor.

Hasan ÇÖDEK Hakkında

1983 Giresun doğumlu, Elektrik - Elektronik Mühendisi ve HizliinDir.Com Kurucusu

Blocky Zombies İçin Yorum Yap