Bikoshu

Bikoshu

1.19.5
Editörün Puanı

Virüs Testi

Temiz

Yorum Yap

  • Lisans Ücretsiz
  • İşletim Sistemi iPhone (OS), iPad (OS)
  • Dil Türkçe
  • Üretici
  • Boyut 129.10 MB
  • Tarih 1 sene Önce
  • İndirme Sayısı 39

2018'in En Iyi Mobil Uygulamalarından Bikoshu Ile Yerledeki Bütün Mağazalar Tek Dokunuş Irağınızda

5/5, Toplam: 1 kişi
İçerik Derecelendirmesi: 4+

2018’in en iyi mobil uygulamalarından Bikoshu, bakkal, market, lokanta, fırın, pastane, çiçekçi, kuruyemişçi gibi değişik mağazaları bir arada sığındıran çevrimiçi sipariş uygulamasıdır. Bikoshu’nun iPhone uygulamasını hızlı indirerek etrafınızdaki pek çok iş yerini görebilir, Rahatça siparişinizi verebilirsiniz. Her siparişinizden de sipariş tutarınızın %5’i kadar puan armağan. Masraf yaptıkça kazandıran muhteşem bir çevrimiçi sipariş uygulaması.

Şu anda İzmir, İstanbul, Ankara, Eskişehir, Gaziantep, Mardin ve Elazığ’da hizmet veren Bikoshu’nun diğer çevrimiçi sipariş siteleri veya uygulamalarından ayrımı  her büyüklükte ve her sektördeki iş yerinin bulunması. Bulunduğunuz kentteki lokantalar, bakkallar, fırınlar, marketler, pastaneler, çiçekçiler, kuru temizlemeciler, petshoplar, büro materyalleri satan yerler, çilingirler ve daha fazlası Bikoshu uygulamasında. Keşfet niteliğiyle tek dokunuşla bu ortama katılan iş yerleri bulup siparişinizi veriyorsunuz. Çevrimiçi tediye veya kapıda tediye seçeneği var. Sipariş sonrası aza iş yerini değerlendirme, görüş yapma bahtınız var.

Sadece yeme ve içme değil, kapıda kalıp çilingir çağırmak zorunda kalacağınız ivedili vaziyetlerde de yardımcı olan Bikoshu, her siparişte sonraki siparişinizi iskontolu veya ücretsiz vermenizi sağlayan puan armağan ediyor. Yalnız aza iş yerlerinin tümü benzer kazandırmıyor. Kimileri fazla kazandırıyor. 1 puan 1 TL’ye eşit.

iOS 10.0 veya daha yenisini gerektirir. iPhone, iPad ve iPod touch ile uyumludur.
Hasan ÇÖDEK Hakkında

1983 Giresun doğumlu, Elektrik - Elektronik Mühendisi ve HizliinDir.Com Kurucusu

Bikoshu İçin Yorum Yap