BeeChat Plus

BeeChat Plus

2.1.6
Editörün Puanı

Virüs Testi

Temiz

Yorum Yap

  • Lisans Ücretsiz
  • İşletim Sistemi iPhone (OS), iPad (OS)
  • Dil İngilizce
  • Üretici
  • Boyut 103.00 MB
  • Tarih 2 sene Önce
  • İndirme Sayısı 20

iOS İşletim Düzeni Kullanan Mobil Aygıtlar Üzerinde Açılabilen Bir İleti Gönderme Programıdır.

4.5/5, Toplam: 1 kişi

BeeChat, iOS işletim sistemli iPhone, iPad ve iPod gibi aygıtlarınız üzerinde kullanabileceğiniz, kripto para temalı bir ileti gönderme programıdır.

2017 yılı bildiğiniz gibi kripto para birimlerinin epeyce konuşulduğu bir sene oldu. Bitcoin’in bir dolar düzeyinden yirmi bin dolar düzeyine çıkmasıyla beraber herkesin alakası bu tarafa kayarken, pek çok yeni yatırımcı da Bitcoin almak için sıraya girdi. Bitcoin ve diğer altcoin’lere para yatıranlar ise bir aşamadan sonra birbirleriyle mesajlaşmak için yeni ortamlar ararken, ortaya bu program düşüncesi çıktı.

Bitcoin ve diğer coinlere para yatıran şahısları bir araya getirmek için ortaya çıkan uygulama düşüncesi, yalnızca ileti göndermeyle de kalmayıp daha başka pek çok servisi için de sığındırıyor. Bu servislerden ilki sekiz değişik para birimi için cüzdan meydana getirilmesine müsaade vermesi olurken, ötekiyse belli para birimleri için konuşma grupları açılabiliyor olması .

BeeChat’in öne çıkan diğer niteliğiyle KOL adı verilen ve kripto para dünyasında adı geçen şöhretli adların vakit vakit BeeChat üzerindeki gruplara katılmaları ve buralarda istikbale ilişkin düşüncelerini beyan etmeleri. Yani sizin Twitter üzerinden takip ettiğiniz bir eksper, doğrudan bulunduğunuz BeeChat grubunu ziyaret edebiliyor ve siz de ona doğrudan sualler sorabiliyorsunuz.

Ali VECET Hakkında

HizliinDir.Com Editörü

BeeChat Plus İçin Yorum Yap