Battlefield 5

Battlefield 5

1.0
Editörün Puanı

Virüs Testi

Temiz

Yorum Yap

  • Lisans Ücretli
  • İşletim Sistemi Windows
  • Dil İngilizce
  • Üretici
  • Boyut 50000.00 MB
  • Tarih 1 sene Önce
  • İndirme Sayısı 566

Daha Önce Hiç Görmediğiniz Yönleriyle 2. Dünya Savaşı.

3/5, Toplam: 2 kişi

Battlefield 5 ya da Battlefield V, DICE firmasınca tasarlanan yeni soy FPS oyunudur.

İlk olarak 2001 senesinde oyuncularla biraraya galen Battlefield serisi, o günden sonra FPS oyunları arasında son derece itibarlı bir yer kazanmış ve her yeni oyunuyla oyuncuları heyecanlandırmayı başarmıştı. Bir evvelki oyunuyla beraber seriyi sürpriz biçimde 1. Dünya harbi senelerine götürme kararı alan DICE, sonraki oyunun ise 2. Dünya harbini yaşatabileceğinin işaretlerini vermişti. 23 Mayıs 2018 tarihinde duyurulan Battlefield V ise 2. Dünya harbi temasıyla resmi olarak duyurulmuştu.

Dünyanın gördüğü en büyük ve merhametsiz harplerden bir tanesi olan 2. Dünya harbi, milyonlarca insanın yaşamını yitirmesine ve pek çok kırımın hakikatleşmesine neden olmuştu. Çeşitli acılara sahne olan harp, bugüne kadar birçok oyun tarafından işlenmiş ve oyunculara yaşananlar değişik yöntemlerle açıklanmaya çalışılmıştı. Battlefield serisi içinde de 2. Dünya harbini mevzu eden değişik oyunlar bulunuyordu.

Yeni soy teknolojilerle beraber 2. Dünya harbini mevzu almak için tekrar harekete geçen DICE, oyunun Norveç’te başlayacağını söyledi. Battlefield V’e giriş yapan oyuncuların, Norveç’te yaşanan çarpışmalar esnasında vazifeli bir bayanı oynayarak oyuna başlayacakları ve hiç görülmemiş cephelere gidecekleri belirtildi. Duygu yoğunluğu son derece fazla olan ve realistlik düzeyiyle öne çıkan Battlefield 5’e ilişkin ayrıntıların E3 2018 esnasında verileceği söylendi.

2. Dünya Savaşı’nın daha önce hiç görülmemiş bir betimlemesiyle özüne dönen seride, Battlefield V ile insanlık tarihinin en büyük çatışmasına girin. Yeni yöntemlerle manganızı zafere taşıyarak Battlefield’da üstünlüğü ele geçirin. Özel askerler, silahlar ve vasıtalarla Bölüğünüzü kurduktan sonra Savaşın Gelgitleri’nde destansı bir serüvene katılın. Bugüne kadarki en çarpıcı ve sürükleyici Battlefield’ı tecrübe edin. Bir daha asla aynı olmayacaksınız.

DICE, Battlefield V ile her şeyin başladığı noktaya; yani 2. Dünya Savaşı’na geri dönüyor. Ancak bu 2. Dünya Savaşı deneyimi diğerlerinden çok daha farklı. Savaştaki karakterler, mevkiler ve silahlar, modern görseller ve çarpıcı hikaye anlatımıyla canlandırılıyor. Tarihin tozlu sayfalarından ilham alınarak tasarlanan ikonik 2. Dünya Savaşı aksiyonunda indirme askeri saldırıları ve tank çatışmalarının yaşandığı sürükleyici serüven ile savaşın ilk günlerindeki kritik ama unutulmuş çatışmalarda yer alacaksınız.

Savaş meydanında beklenmedik yolları kullanarak manganızı zafere taşıyın. Tahkimat kurun, savaştan zarar gören yapıları tamir edin veya sabit silahların yerini değiştirerek ateş güçlerini mümkün olduğunca yükseltin. Geliştirilen bu sürükleyici deneyim, bir patlamanın şiddetini görüp hissetmenizi, yaralı bir müttefikinizi güvenli bir yere sürükleyerek taşımanızı ve atılan bir bombayı havada vurmanızı sağlıyor. Manga oyunu her zamankinden daha ayrıntılı ve değerli. Takım olarak konuşlanın, bireysel güçlerinizi kullanın ve çıkmaza girdiğinizde tüm gidişatı değiştirebilen takviyeleri çağırın.

Battlefield V dünyasına yapacağınız serüven, her askerin özel olduğu Birliğinizle başlıyor. Asker, silah ve vasıta oluşturun, görünüşlerinden oyun tarzlarına kadar özelleştirin. Savaşmaya her an hazır olan Birliğinizle ünlü çok oyunculu modlara ve Karma Sınıflar gibi ortak modlara katılacak ve serüveniniz boyunca gelişeceksiniz.

Savaşın Gelgitleri, asker Birliğinizle 2. Dünya Savaşı’nın duyulmamış ve beklenmedik savaş meydanlarında yapacağınız büyük bir yolculuk. Avrupa’nın Düşüşüyle birlikte başlayan Savaşın Gelgitleri, sizi insanlık tarihinin en büyük çatışmasına sokarak yeni çatışmalar ve cephelerle tanıştırıp Battlefield V’i bitmeyen bir yolculuk haline getiriyor ve tüm Battlefield V sahiplerine ödüller sunuyor.

En iyi fps oyunları içerisinde ilk sırada yer alabilecek bir oyun.

Battlefield 5 Tanıtım Videosu :

Battlefield 5 İçin Yorum Yap