Battle of Space Racers: A Space Hunter

Battle of Space Racers: A Space Hunter

1.10
Editörün Puanı

Virüs Testi

Temiz

Yorum Yap

  • Lisans Ücretsiz
  • İşletim Sistemi Android, Android Tablet
  • Dil Türkçe
  • Üretici
  • Boyut
  • Tarih 2 sene Önce
  • İndirme Sayısı 129

Android İçin Action Dolu Müsabaka Oyunu

5/5, Toplam: 1 kişi

Eşi benzeri olmayan bir atmosfere sahip olan Battle of Space Racers: A Space Hunter ‘da rakiplerinizle kıyasıya savaşıyorsunuz.

Battle of Space Racers: A Space Hunter, Android işletim düzenine sahip mobil aygıtlarınızda oynayabileceğiniz action ve serüven dolu bir müsabaka oyunu olarak karşımıza çıkıyor. Heyecan verici bir tecrübe sunan oyunda rakiplerinizle savaşıyorsunuz.

Uzayın derinliklerinde geçen bir müsabaka oyunudur. Oyun tehlikeli kanyonlarda ve çürümeye bırakılmış kentlerde geçiyor. Özel olarak kurgulanmış ondan fazla feza gemisini denetim edebildiğiniz oyunda action ve serüvenin tadına ulaşıyorsunuz. Kırktan fazla da zorlu kısma sahip olan oyunda maharetlerinizi sergilemeniz gerekiyor. Türk geliştiricilerce piyasaya sunulan oyunda değişik silahları uzay geminize takarak güçlüklerle dolu vazifelerin üstesinden gelebiliyorsunuz. Direksiyon, sensör ve tuş denetimlerinin de yer aldığı oyunda gelişmiş bir denetim şekli mevcut.

Değişik müsabaka modlarına ve madalyalara da sahip olan oyunda boş vakitlerinizi en zevkli biçimde geçirebiliyorsunuz. Türkçe dil desteğine sahip olan oyunda, içinizdeki muharip ruhu ortaya çıkarabileceksiniz. Yüksek nitelikli çizgeleri ve muhteşem atmosferiyle bu oyunu kesinlikle denemelisiniz

Battle of Space Racers: A Space Hunter oyununu Android aygıtlarınıza bedelsiz olarak hızlı indirebilirsiniz.

Battle of Space Racers: A Space Hunter Android Tanıtım Videosu :

Ali VECET Hakkında

HizliinDir.Com Editörü

Battle of Space Racers: A Space Hunter İçin Yorum Yap