Battle Chasers: Nightwar

Battle Chasers: Nightwar

1.0
Editörün Puanı

Virüs Testi

Temiz

Yorum Yap

  • Lisans Ücretli
  • İşletim Sistemi Windows
  • Dil İngilizce
  • Üretici
  • Boyut 0.00 MB
  • Tarih 2 sene Önce
  • İndirme Sayısı 50

Battle Chasers: Nightwar, Steam Üzerinden Oynayabileceğiniz İçerisinde JRPG Öğeleri İçeren Bir Rol Yapma Oyunudur.

4.5/5, Toplam: 1 kişi

Battle Chasers: Nightwar, Windows işletim sistemli bilgisayarlar üzerinden oynanabilen, eş ölçülü bakış açılı bir rol yapma oyunu.

İkibinonbir senesinde İsveçli müteşebbis Lars Eric Olof Wingefors tarafından Avustralya’nın başşehri Viyana’da kurulan Nordic Games, iflas etmeden önce en büyük oyun dağıtımcılarından bir tanesi olan THQ Games‘e bağlı stüdyolardan bir tanesiydi. THQ’nun iflas edip kimi stüdyoların özgürleşmesi bazılarının da satılmasından sonra geçtiğimiz sene Nordic Games adını THQ Nordic olarak başkalaştırmış ve oyun üretme işini süratlendirmişti.

İkibinonyedi yılında duyurdukları Biomutant adlı oyunlarıyla adlarından tekrar söz ettirmeyi başaran stüdyo, İkibinonsekiz senesinde çıkarmaya hazırlandıkları Darksiders III ile eski günlerine dönme hesapları yapmaya da başlamışlardı. İki büyük oyununun yanı sıra Battle Chasers: Nightwar gibi daha küçük oyunlar üzerinde de duran THQ Nordic, bizlere eski soy RPG oyunu tadını yaşatmak gibi bir hedefle bu oyuna başladıklarını açıklamışlardı.

JRPG yani Japon rol yapma oyunlarından ilham alınarak ortaya çıkan ve bizlere becerikli bir öykü vaat eden Battle Chasers, yukarıdan bakış açısı ile oynanan yapısı, iyi oturtulmuş oyun hareketlileri ve çizim niteliğiyle çıkmadan ilgi toplamayı başardı.

Battle Chasers: Nightwar Windows Oyun Tanıtım Videosu :

Ali VECET Hakkında

HizliinDir.Com Editörü

Battle Chasers: Nightwar İçin Yorum Yap