Basgaza

Basgaza

1.5.10
Editörün Puanı

Virüs Testi

Temiz

Yorum Yap

  • Lisans Ücretsiz
  • İşletim Sistemi Android, Android Tablet
  • Dil Türkçe
  • Üretici
  • Boyut
  • Tarih 2 sene Önce
  • İndirme Sayısı 29

Araba Sahiplerinin En Büyük Yardımcısı Olacak Komple Bir Araba Uygulamasıdır.

4/5, Toplam: 1 kişi

Android işletim düzenli tablet veya akıllı telefonlarda kullanılabilen Basgaza mobil uygulaması, kullanıcıların arabalarıyla alakalı akla gelebilecek bütün ayrıntıları bulabilecekleri oldukça faydalı ve kullanışlı bir araba programıdır.

Bu uygulamada araba sahiplerinin aradığı her şey var. Uygulama üzerinden kullanıcılar bulundukları mevkiye en yakın oto servislerini, oto yıkama merkezlerini, akaryakıt istasyonlarını görüntüleyebilir ve navigasyon üzerinden de yol tarifi alabilirler. Ayrıca istediğiniz mevkide haftalık hava tahminlerini ve yol vaziyetlerini görüntüleyebilirsiniz.

Bu uygulama park halindeki aracınızın mevkisini kaydeder. Böylece açık ve kapalı otoparklarda aracı nereye park ettiğinizi anımsamak zorunda kalmayacaksınız. Ayrıca Basgaza mobil uygulaması üzerinden kullanıcılar araba satışı da hakikatleştirebiliyor. Arabaların sosyal ortamı gibi değerlendirilebilen Basgaza uygulamasında satış için duyuru edilen araba hakkında kullanıcılar muhabbet edebilir. Hatta benzer arabalara sahip kullanıcılarla da muhabbet edebilirsiniz.

Bu uygulama arabanız ile alakalı kimi anımsatmalar da yapabilir. MTV tediye vakitleri, araç muayene tarihleri, sigorta yenileme dönemi ve günlük hava vaziyeti gibi bildirimleri aktifleştirip anımsatıcıları kullanabilirsiniz. Araba sahiplerinin en büyük yardımcısı olan uygulamayı Google Play Store‘dan bedava hızlı indirebilirsiniz.

Basgaza Android Tanıtım Videosu :
Ali VECET Hakkında

HizliinDir.Com Editörü

Basgaza İçin Yorum Yap