Basgaza

Basgaza

1.5.10
Editörün Puanı

Virüs Testi

Temiz

Yorum Yap

  • Lisans Ücretsiz
  • İşletim Sistemi iPhone (OS), iPad (OS)
  • Dil Türkçe
  • Üretici
  • Boyut 37.90 MB
  • Tarih 2 sene Önce
  • İndirme Sayısı 21

Araba Sahipleri Ve Aracıyla Alakalı Olan Kullanıcılara Yönelik Tasarlanan Kullanışlı Bir Araba Uygulamasıdır.

4.5/5, Toplam: 1 kişi

iOS işletim düzenli mobil aygıtlarda kullanılabilen Basgaza mobil uygulaması, araba sahiplerinin ve arabalarıyla oldukça alakalı olanların en büyük yardımcısı olacak kullanışlı ve faydalı bir araba uygulamasıdır.

Bu uygulama arabalarla alakalı pek çok işlevi paket halinde içeriyor. Şimdi bu işlevlere bakacak olursak ilk olarak en yakın yerleri bulma niteliği kapsamında Basgaza uygulaması bulunduğunuz mevkiye en yakın benzin istasyonları, araç servisleri ve otoparkları görüntüler ve hatta yol tarifi verir.

Yine uygulama üzerinden istediğiniz bir mevkinin haftalık ve günlük hava tahmin raporlarını öğrenebilir ve bununla alakalı bildirimler de alabilirsiniz. Ayrıca trafik durumunu tahmin etmek için yol vaziyeti malumatlarını da görebilirsiniz. Açık veya kapalı otoparklarda arabanızı park ettiğiniz kısmı anımsamak zor geliyorsa bu uygulama park yerinizi anımsayacak ve mevkiyi size bildirecek.

Kullanıcılar bu uygulama üzerinden araba ticareti de yapabiliyor. Seçilen duyuru hakkında kullanıcılar kendi aralarında muhabbet edebilir. Benzer arabalara sahip kişiler de kendi aralarında muhabbet etme olanağına ulaşacak. Bu tarafıyla uygulama bir sosyal ortam fonksiyonu da görüyor. MTV tediyeleri, araç muayene vakitleri ve sigorta yenileme tarihleri gibi anımsatma servislerini de kullanabilirsiniz. Komple bir araç uygulaması olan Basgaza mobil uygulamasını AppStore‘dan bedava hızlı indirebilirsiniz.

Basgaza iOS Tanıtım Videosu :
Ali VECET Hakkında

HizliinDir.Com Editörü

Basgaza İçin Yorum Yap