Babel Rush

Babel Rush

1.0.0
Editörün Puanı

Virüs Testi

Temiz

Yorum Yap

  • Lisans Ücretsiz
  • İşletim Sistemi Android, Android Tablet
  • Dil İngilizce
  • Üretici
  • Boyut
  • Tarih 2 ay Önce
  • İndirme Sayısı 58

Dünyayı kurtarabilecek bir kişi var. O da sizsiniz.

4/5, Toplam: 1 kişi

Babel Rush, Android ortamında kaliteli çizgeleriyle öne çıkan hack and slash rpg oyunudur. Yalnız Android ortamında karşımıza çıkan yüksek kalitede çizgelere sahip bir oyundur. Alplerden oluşan yenilmez bir ekip kurup dünyayı ele geçirmek isteyen fena güçlere karşı savaşıyoruz.

Hack & Slash oyunlarını seven herkesin bu oyunun başında saatler geçireceğini düşünüyorum. Oyunun konusu her ne kadar klasik olsa da oynanışı bu açığını kapatıyor. Oyunda seçebildiğimiz 5 kategorimiz var (savaşçı, büyücü, suikastçı, ilkel ve okçu). Hepsinin de ayrı bir yeteneği var. Karakterimizi seçtiğimiz ekranda karakterimizin kuvvetli ve zayıf yönlerini hem çizgesel olarak görebiliyoruz hem de kısa izah şeklinde gösteriliyor. Oynayacağımız alpe karar verdiğimizde oyuna geçiyoruz. İlk bölümde hack & slash türündeki oyunları yeni oynayacaklar için bir eğitici bölümü mevcut. Tuzaklarla ve yaratıklarla dolu dönen ortamda karakterimizi nasıl denetim edeceğimizi, etrafımızdaki objeleri nasıl toplayacağımızı, her şeyden ehemmiyetlisi de yaratıklarla nasıl harp edeceğimizi öğreniyoruz. Eğitici bölümü benzer yapımlarla rastlaştırdığımızda çok yararlı hazırlanmış, oyuncuyu asla sıkmıyor.

100’den fazla evrede farklı türlerin yaşadığı kulelerde mücadele ediyoruz. Diğer oyuncuların meydana getirdikleri kulelerde altın harbine giriyoruz. Oyunun yararlı bir yanı da özelliği yüksek olmayan telefonlarda dahi akışkan oynanış sunması ve bellekte fazla yer kaplamıyor olması.

Hasan ÇÖDEK Hakkında

1983 Giresun doğumlu, Elektrik - Elektronik Mühendisi ve HizliinDir.Com Kurucusu

Babel Rush İçin Yorum Yap