Avast SecureMe

Avast SecureMe

1.2
Editörün Puanı

Virüs Testi

Temiz

Yorum Yap

  • Lisans Ücretsiz
  • İşletim Sistemi iPhone (OS), iPad (OS)
  • Dil İngilizce
  • Üretici
  • Boyut 48.80 MB
  • Tarih 2 sene Önce
  • İndirme Sayısı 38

Avast SecureMe İle Halka Açık Sahalardaki Wi-Fi Ağlarını Emniyetli Duruma Getirebilirsiniz.

5/5, Toplam: 1 kişi

Avast SecureMe programı ile iOS aygıtlarınızdan bağlandığınız Wi-Fi ağları için emniyet tedbiri alabilirsiniz. İnternet bağlantınızı güvenli hale getirmek için sanal bir şifreleme ‘tüneli’ kullanarak sizi hırsızlığa karşı koruyan bir VPN hizmetidir.

Akıllı telefonlarımızı mesajlaşma, alışveriş, bankacılık ve facebooking için kullanabiliyoruz. Ancak, birinin mesajlarınızı kolayca okuyabildiğini, giriş bilgilerinizi, şifrelerinizi ve kredi kartı bilgilerinizi çalabileceğini biliyor muydunuz?

Kötü niyetli kişiler bilgilerimi nasıl çalabilir?

Özel bilgileriniz güvenli olmayan Wi-Fi ağı üzerinden iletildikçe, kişisel fotoğraflarınız, finansal verileriniz ve gönderdiğiniz, aradığınız, indirdiğiniz veya yüklediğiniz her şey hackerlar tarafından kolayca tespit edilip kullanılabilir.

Halka açık sahalarda sunulan bedava Wi-Fi irtibatları, her ne kadar büyük bir hizmet olsa da fena maksatlı şahısların da bir o kadar alakasını çekiyor. Bu ağlara bağlandıktan sonra yaptığınız her işlemi izleyen hackerlar, şahsi malumatlarınızı ele geçirerek sizi zor vaziyete sokabiliyor. Bunu engellemek için tasarlanan Avast SecureMe iphone uygulaması, herkese açık Wi-Fi ağlarını hususi yapmanızı sağlıyor.

Avast SecureMe wi-fi güvenliği uygulaması ‘nı iPhone ve iPad aygıtlarınıza kurduktan sonra, etrafınızdaki bütün Wi-Fi irtibatlarını emniyet rizikolarına karşı tarayabiliyor. Ayrıca emniyetli olmadığı saptanan ağlara bağlanmadan evvel ikaz ediliyorsunuz. Tek dokunuşla sizi koruma altında tutan Avast SecureMe uygulamasında, uygulama içi tarayıcı niteliğiyle fena maksatlı internet sitelerine karşı koruma sağlayabiliyorsunuz. Eğer siz de şahsi malumatlarınızın ve gizliliğinizin korunmasını istiyorsanız, Avast SecureMe uygulamasını bedava olarak hızlı indirebilirsiniz.

Avast SecureMe İçin Yorum Yap