Asphalt 9: Legends

Asphalt 9: Legends

Editörün Puanı

Virüs Testi

Temiz

Yorum Yap

  • Lisans Ücretsiz
  • İşletim Sistemi iPhone (OS), iPad (OS)
  • Dil Türkçe
  • Üretici
  • Boyut 1433.60 MB
  • Tarih 1 sene Önce
  • İndirme Sayısı 98

Bu Araba Yarışı Oyununda Yalnızca Muhteşem Arabalar Yarışıyor.

4.5/5, Toplam: 1 kişi

Asphalt 9: Legends, Gameloft’un ilk olarak iOS ortamına çıkardığı yeni araba müsabakası oyunudur. iPhone ve iPad’de oynanabilen AAA niteliğinde bedava araba müsabakası oyunu istiyorsanız, serinin yeni oyununa katiyen katılmalısınız. Dünyanın en itibarlı elli arabası arasından tercihinizi yapıp çevrimiçi müsabakalara katılıyorsunuz. Yalnızca söylencelerin bir araya geldiği yepyeni bir müsabaka oyunudur.

Gameloft ‘un arcade araba müsabakası oyunu Asphalt geri döndü. Asphalt Overdrive, Asphalt Street Storm Racing, Asphalt Xtreme gibi seriden azıcık kopuk kalan müsabaka oyunlarından sonra asıl Asphalt oyunu ile tanıştık. Asphalt 9: Legends ismiyle yayınlanan oyun, bedava olarak hızlı indirilmeye açıldı ve Türkçe dil desteğiyle geliyor. Her vakit olduğu gibi aygıtların kuvvetlerini ortaya çıkaran süper ötesi bir müsabaka oyunu bizlerle. Çizgeler söylence, lisanslı egzotik arabalar ve yarıştığınız pistler modelleme muhteşem, çevrimiçi ve kariyer modları uzun müddet ekran başına hapsedecek nitelikte. Her tarafıyla mobil ortamdaki en iyi arcade müsabaka oyunu olan Asphalt 9: Legends ile beraber ilk kez gördüğümüz seçenekler de var. Araba tertipleyici çok daha ayrıntılı hazırlanmış. Aracınızın rengini ve gereçlerini tam istediğiniz gibi belirleyebiliyorsunuz. Ayrıca jant, firen balatasının rengini seçip karbon parçaları ilave edebiliyorsunuz. Asphalt serisinde ilk kez kulüp yükleyip diğer yarışçılarla iş birliği yaparak kilometre taşı mükafatlarının kilidini açabiliyorsunuz.

Kariyer modunda atmış dönem boyunca sekizyüz yarış, multiplayer modda değişik ligden sekiz oyuncuya karşı hakikat vakitli yarışma sunan Asphalt 9: Legends, oyuncuların yarışa mihraklanmalarını sağlamak için yönlendirmeyi basitleştiren yeni denetim düzeniyle geliyor. İsterseniz manuel denetimlere geçerek profesyonel Asphalt yarışçısı gibi yarışabilirsiniz.

Asphalt 9: Legends iOS Tanıtım Videosu :

Coşkun Bahtiyar AZİZOĞLU Hakkında

HizliinDir.Com Editörü

Asphalt 9: Legends İçin Yorum Yap