Ashampoo PDF Pro 2

Ashampoo PDF Pro 2

2.0.2
Editörün Puanı

Virüs Testi

Temiz

Yorum Yap

  • Lisans Deneme Sürümü
  • İşletim Sistemi Windows
  • Dil Türkçe
  • Üretici
  • Boyut 303.87 MB
  • Tarih 3 ay Önce
  • İndirme Sayısı 8

Ashampoo PDF Pro 2: PDF'ler Meydana Getirmek, Bir Araya Getirmek, Dönüştürmek Ve Tertiplemek Için En Iyi Editör

5/5, Toplam: 1 kişi

Ashampoo PDF Pro 2, PDF dökümanları meydana getirmek, dönüştürmek, tertiplemek, bir araya getirmek ve korumak için gereksiniminiz olan her şeye sahip bir PDF editörü. Kuvvetli PDF yazılımı arayanlara tavsiye ederim.

Tüm aygıtlarda okunabilen süper PDF dökümanlar meydana getirme, PDF’leri Word dökümanları kadar rahatça tertipleme, PDF dökümanlarını parola ile koruma, rahatça doldurulabilir PDF formlar meydana getirme, PDF dökümanları tertiplenebilir metne dönüştürme, PDF dökümanlara görüş ekleme ve ehemmiyet yerleri vurgulama, çizim ekleme ve daha pek çok niteliğe sahip olan alemsel PDF editörü, bedava sınama versiyonuyla geliyor.

Windows bilgisayar kullanıcıları için pek çok bedava PDF yazılımı mevcut. Lakin Ashampoo’nun PDF tertipleyicisi PDF Pro 2 kadar fazla nitelik sunan yok. PDF dökümanlarını yönetmek ve tertiplemek için noksansız bir çare diyebilirim. Tesirleşimli formlar meydana getirip tertipleme, İki PDF dosyasını yan yana rastlaştırma, PDF dökümanın herhangi bir kısmından ekran görüntüsü alma, PDF’e eklenen görüntüyü tertipleme, Bates numaralandırma, dökümanlardaki renkleri bulup başkalaştırma, PDF’leri daha ufak dökümanlara ayırma, Metin formatlama, döküman yazı tiplerini başkalaştırma, bir araya getirilmiş tertipleme modu, açılmayan PDF dökümanlarını onarma, PDF dökümanını Word, Excel ve diğer formatlara dönüştürme, PDF dökümanları 128-bit AES parolalamayla koruma ve daha pek çok bedava PDF tertipleyicilerde olmayan niteliklere sahip olan Ashampoo PDF Pro 2, Windows 7, 8 ve 10 işletim düzenli bütün bilgisayarlarda çalışıyor.

Ali VECET Hakkında

HizliinDir.Com Editörü

Ashampoo PDF Pro 2 İçin Yorum Yap