ApowerREC

ApowerREC

Editörün Puanı

Virüs Testi

Temiz

Yorum Yap

Mac Aygıtlar İçin En İyi Ekran Videosu Çekme Yazılımı

4/5, Toplam: 1 kişi

ApowerREC, Mac kullanıcıları için en iyi ekran videosu çekme, ekran kaydetme yazılımı diyebilirim. Ekran videosu çekmek dışında ekran görüntüsü almak için de kullanabileceğiniz, video tertipleme, video dönüştürme, vazife yazılımlama gibi gelişmiş nitelikler de sunan bir ekran kaydedici. Üstelik Mac için de bedava hızlı indirilebilir!

Mac bilgisayarınızda bedava ve de gelişmiş bir ekran videosu kaydetme programı arıyorsanız, hem mobil hem de masaüstü bütün aygıtlarda problemsiz ekran kaydetme tecrübesi sunan ApowerREC’i tavsiye ederim. Ekranın herhangi bir bölgesini, tam ekranı veya farenin hareket ettiği noktayı takip ederek ekran videosunu kabahatsizce saha yazılım, internet kamera kaydı da alabiliyor. yalnızca internet kamerasındaki görüntüleri veya hem internet kamerası hem de ekranınızı benzer anda kaydedebiliyorsunuz. seda kaynağını da kendiniz belliyorsunuz. Video kaydınızı sonlandırdıktan sonra tertiplemenizi yapıp istediğiniz bir formatta (MOV, AVI, MP4, WMV…) kaydediyor, isterseniz tek tıkla pay ediyorsunuz.

Canlı yayın videoları hazırlamak, oyunlarınızı kaydetmek, görüntülü muhabbetleri kaydetmek, öğretmen/nasıl yapılır videolar hazırlamak için ideal bir ekran kaydedici olan ApowerREC, Mac OS 10.8 ve üzeri versiyonlarla ahenkli.

Hasan ÇÖDEK Hakkında

1983 Giresun doğumlu, Elektrik - Elektronik Mühendisi ve HizliinDir.Com Kurucusu

ApowerREC İçin Yorum Yap