Amazon Chime

Amazon Chime

4.0.5522
Editörün Puanı

Virüs Testi

Temiz

Yorum Yap

  • Lisans Ücretsiz
  • İşletim Sistemi Mac OS X
  • Dil İngilizce
  • Üretici
  • Boyut 13.1 MB
  • Tarih 11 saat Önce
  • İndirme Sayısı 58

Amazon Chime ile sesli ve görüntülü görüşmeler yapabilir veya anlık ileti göndererek dosya paylaşabilirsiniz.

4/5, Toplam: 1 kişi

Amazon Chime, dünyaca ünlü e-ticaret şirketi Amazon tarafından kullanıcıların hizmetine sunulan, hem iş yaşamı hem de günlük yaşam için hazırlanmış bir mesajlaşma, görüntülü sohbet ve sesli sohbet programıdır.

Mac işletim sistemine sahip bilgisayarlarınıza bedava olarak yükleyip kullanabileceğiniz Skype benzeri bir video konferans programıdır. Bu program ile günlük iletişim gereksinimlerinizi pratik bir biçimde karşılamayı amaçlıyor. Amazon Chime kullanarak web bağlantınız üzerinden sesli aramalar yapabiliyorsunuz. Teke tek veya toplu video görüşmeleri tertipleyebiliyorsunuz. Toplantılar organize ederek online görüşmeler yapabiliyorsunuz. Bunun yanı sıra yalnız ileti gönderebiliyorsunuz, dosya ve resim paylaşabiliyorsunuz.

Bu yazılım da kullanışlı ek niteliklere de yer veriliyor. Yazılımın ekran paylaşma niteliği sayesinde dostlarınız, yakınlarınız veya iş dostlarınızdan gereksinim duyduğunuzda yardım talep edebiliyor, PC ‘nizde olan bitenleri onlara gösterebiliyorsunuz.Amazon Chime, Google takvimi ve Outlook takvimi ile senkronize olarak çalışabiliyor. Bu takvimler üzerinde aktiflik meydana getirebiliyorsunuz ve insanları davet edebiliyorsunuz. İnsanlar bu aktifliklere zamanı geldiğinde Amazon Chime üzerinden otomatik olarak katılabiliyorlar. Yazılımı hesap açmadan kullanmanız da muhtemel. Lakin bu biçimde yalnız davet edileceğiniz görüşmelere katılabiliyor, yeni görüşmeme başlatamıyor veya aktiflikler meydana getiremiyorsunuz.

Hasan ÇÖDEK Hakkında

1983 Giresun doğumlu, Elektrik - Elektronik Mühendisi ve HizliinDir.Com Kurucusu

Amazon Chime İçin Yorum Yap