Açık Beta Sürümüyle Android Oreo’ya OnePlus 5T Sahipleri Kavuşuyor

OnePlus, geçtiğimiz hafta bakımından OnePlus 5 için Android Oreo aktüellemesini yayınlamıştır. Firma, yeni yılla beraber en yeni akıllı telefonu OnePlus 5T için de her kullanıcıya açık Android 8.0 Oreo beta sürecini başlattı.

Oxygen OS Open Beta 1 paketi, 5T sahiplerine Android 8.0 Oreo’nun beta versiyonunu da getiriyor. Bu pakette Android 8.0 Oreo’nun yanı sıra OnePlus tarafından tasarlanan kimi nitelikler ve firmanın geçtiğimiz ay hazırladığı emniyet güncellemesi de bulunuyor.

Lakin her beta versiyonunda görülen ufak kabahatlere OnePlus’ın yeni Oxygen OS beta versiyonunda da rastlanıyor. Bu ufak kabahatlerin varlığı sebebiyle huzursuz olacak kullanıcıların ana sürümü beklemesinde yarar olduğunu söylemem gerekiyor.

oneplus t android oreo acik beta

Güncelleme paketi, OnePlus’ın başlatıcısı için kimi farklılıklar sunuyor. Resim içinde resim desteği, otomatik form doldurma ve akıllı metin tercihlerindeki yenilikler de aktüellemeyle kullanıcılara ulaşıyor. Google’ın Android Oreo ile sunduğu nitelikler de paketin içinde bulunuyor.

OnePlus 5T Android Oreo aktüellemesinin tam versiyonunu ne vakit alacak sorusuna cevap verecek olursak;

OnePlus’tan Android Oreo aktüellemesinin tam versiyonu ne vakit OnePlus 5T sahiplerine ulaştırılacağı mevzusunda bir izah gelmiş değil. Lakin herkese açık beta sürecinin başlamış olması, nihai aktüellemenin de çok ırakta olmadığının habercisi.

Coşkun Bahtiyar AZİZOĞLU Hakkında

HizliinDir.Com Editörü

Açık Beta Sürümüyle Android Oreo’ya OnePlus 5T Sahipleri Kavuşuyor İçin Yorum Yap