360 Total Security

360 Total Security

9.2.0.1164
Editörün Puanı

Virüs Testi

Temiz

Yorum Yap

  • Lisans Ücretsiz
  • İşletim Sistemi Win8, Win7, WinXP, Win10,
  • Dil Türkçe
  • Üretici
  • Boyut 1.35 MB
  • Tarih 1 hafta Önce
  • İndirme Sayısı 89

Ücretsiz Antivirüs Yazılımı

4.5/5, Toplam: 1 kişi

360 Total Security ile virüs koruması, pc süratlendirme ve dosya silme işlerinin hepsi bir arada.

Bu program kullanıcılara pc’leri için detaylı bir virüs koruması sunar. Bunun yanı sıra pc hızlandırma ve gereksiz dosya temizleme gibi kullanışlı ek nitelikleri de yanında getiren bir antivirüs programıdır.

Bilgisayarlarınıza bedelsiz olarak indirip kullanabileceğiniz bir antivirüs yazılımı olan 360 Total Security sayesinde pc lerinizdeki virüsleri tarayarak temizleyebilirsiniz. Yazılım kullanıcılara üç  değişik virüs tarama seçeneği sunuyor. Süratli tarama, Tam Tarama ve Özel Tarama tercihleri  gereksiniminize uygun olarak virüsleri taratmanıza olanak veriyor. Üç  değişik virüs tanımlama motoruyla kuvvetlendirilen 360 Total Security gerçek vakitli koruma niteliği sayesinde webden hızlı indirdiğiniz dosyaları otomatik olarak tahlil ediyor. Online alışverişlerinizi teminat altına alıyor. Fena maksatlı web sitelerini manileyebiliyor. Web kameranızı teminat altına alarak şahsi malumatlarınızı esirgiyor. Bunun yanında bilgisayarınıza bağladığınız USB hafızaları ve dış depolama birimlerini de otomatik olarak tarıyor. Bu program ağ güvenliğinde de kullanıcılara yardımcı oluyor.

Pc’nizin başlangıcında otomatik olarak başlayan unsurları denetleyerek pc’nizin  açımını süratlendiriyor. Bunun yanında düzeninizde bulunan çöp dosyaları saptama işlemi yapan 360 Total Security bu dosyaları tek bir tıklamayla siliyor. Bilgisayarınıza bağlı durağan diskinizin performansını artırarak boş depolama sahası kazanmanıza imkan sağlıyor.

360 Total Security umumi olarak değerlendirildiğinde kullanışlı ve oldukça fazla niteliklere sahip olan ve gelişmiş bir virüs koruması sunan bedelsiz antivirüs yazılımı olarak nitelendirilebilir.

Ali VECET Hakkında

HizliinDir.Com Editörü

360 Total Security İçin Yorum Yap