12GB RAM’li Xiaomi Black Shark Skywalker, Geekbench’te Görüntülendi

Xiaomi’nin yeni soy oyuncu akıllı telefonu Black Shark Skywalker’ın yakın vakitte tanıtılması bekleniyor. Geçtiğimiz günlerde Weibo üzerinden bir izah hakikatleştiren Black Shark CEO’su Liquid Cool 3.0 adlı yeni soğutma teknolojilerini tasdik etmişti. Black Shark Skywalker, bu gelişmiş likit soğutma teknolojisi sayesinde son derece yüksek bir oyun performansı teşhir edecek.

Xiaomi Black Shark Skywalker’ın nitelikleri ve lansman tarihsel kaygı edilirken aygıtla alakalı yeni bir sızıntı, Black Shark Skywalker’ın Geekbench neticelerini ortaya çıkardı. 12 GB RAM ve Snapdragon 855 muameleciye sahip olduğu görülen Black Shark Skywalker, tek çekirdekte 3516 çoklu çekirdekte ise 11,413 skor almayı başarıyor. Daha evvelki sızıntılar aygıtın 8GB RAM’li sürümünü ortaya çıkarmıştı.

Xiaomi Black Shark Skywalker, 7nm Snapdragon 855 muameleciye sahip olacağından evvelki soy Black Shark modellerine nazaran çok daha yüksek performans ve güç randımanlılığı sağlayacak. Üstelik aygıtın yeni likit soğutma teknolojisi, telefonun daha az ısınmasını ve tabii olarak oyunlarda daha yüksek performans sağlamasına yardımcı olacak. Ne yazık ki aygıtın ne vakit tanıtılacağı hala bilinmiyor.

Hasan ÇÖDEK Hakkında

1983 Giresun doğumlu, Elektrik - Elektronik Mühendisi ve HizliinDir.Com Kurucusu

12GB RAM’li Xiaomi Black Shark Skywalker, Geekbench’te Görüntülendi İçin Yorum Yap